Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja nie będę oryginalna, jak powiem, że piękny jest ten Twój kawałek świata :D

a właściwie to kawał :D

rzut z lotu ptaka imponujący, roboty także idą pełną parą..

bardzo zazdroszczę, oczywiście tak pozytywnie i kibicuję z całych sił..

Pięknie jest już teraz a co bedzie jak skończycie budowę :roll:

Zastanawiam się tylko, kiedy Ty masz czas na wszystko? Ja albo jestem tak niezorganizowana, albo moje trzy potwory są tak absorbujące :roll:

Twoje prace są cudowne, bardzo zazdroszczę umiejętności.. ja mam na szczęście bardzo uzdolnioną teściową, która dzierga w jesienne i zimowe wieczory :wink: mam nadzieję, że znowu dostanę pod choinkę jakiś cudny obrusik lub serwetę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ganniu... jakie roboty?????

właśnie zakończyliśmy sezon.... na misia :lol: :lol: :lol:

Na "misia" będziem leniuchować, aż do wiosny... piecuchy z nas i zimno w łapki :wink:

 

Ja albo jestem tak niezorganizowana, albo moje trzy potwory są tak absorbujące

 

albo za młoda jesteś i jeszcze nie dogoniłaś czasu... mój potwór, szt. raz, już dużawy troszku...

 

Pozdrawiam cieplutko i zapraszam.... nawet jak nie budujemy to..... no właśnie poplotkować należy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puk, puk.........

jest tu ktos???? :o :o

 

Jezdem, jezdem.... tylko szydełko tak mnie zakręciło, że straciłam poczucie czasu :roll: . Nawet dzisiaj czerwony kordonek kupiłam, bo wszystkie ozdoby choinkowe mam czerwono - złote, a kordonki różniste mam ale czerwonych niet. Tylko sobie na nich wzory przerobiłam co niektóre....

 

A wczoraj kuleżanke odwiedzałam.... myśmy odwiedzaliśmy... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo za młoda jesteś i jeszcze nie dogoniłaś czasu... mój potwór, szt. raz, już dużawy troszku...

 

No nie no, za młoda to ja nie jestem :lol: ale taka akurat myślę :lol:

Moje potwory to dwa 10 letnie bliźniacze diabły i jedna 3 letnia diabliczka.. więc na razie i tak czasu nie dogonię :lol:

 

A pokaż co tak dziergasz tym szydełkiem? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się chwalę... wkleję tutaj, później przerzucę do galerii...

miękkie jakieś... doopny ten kupny krochmal :x , sama se muszę zrobić :roll:

 

 

http://foto0.m.onet.pl/_m/48542a78b060605bd78ca43ff932579c,10,19,0.jpg

 

http://foto1.m.onet.pl/_m/91f4e74e65eb75c8002ba1285317f88d,10,19,0.jpg

 

http://foto1.m.onet.pl/_m/04e71d474306cb715e3bcf67b7847371,10,19,0.jpg

 

http://foto1.m.onet.pl/_m/6315e9ed49df098c3ca2993ca104016d,10,19,0.jpg

 

http://foto1.m.onet.pl/_m/eab7cb3f899667811ac275455bcf39a5,10,19,0.jpg

 

Najprzyjemniej się robi te dzwoneczki, bo na piłeczce można naciągnąć do usztywnienia, z bombkami jest dużo paprania :roll: .

 

Ta różowa to tak na próbę była, bo nie pasuje kororystycznie, ale nie miałam jeszcze czerwonego kordonka :roll:, podoba mi się jej wielkość, tylko wzór nie teges :x , taki dziurawy...

Nie mam innych wzorów, a grzebanie w necie pół dnia zajmuje.

 

A właśnie... lecę łobiad robić, bo dzisiaj długi wymyśliłam :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o Łłłłłłłłłłłłłłoooooooooooooooo matko....... w sklepie ładniejszych nie widziałam.......cudeńka......

 

Tyś normalnie - człowiek orkiestra :lol: ....kurczę......a ja czasem guzik krzywo przyszyję :( :oops: kompletne beztalencie jestem jeśli chodzi o proste szycie a co dopiero szydełkowanie....to wyższa szkoła jazdy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: :oops: :oops:

Dzięki dziewczyny..., ale ja dopiero się rozkręcam :D . Właśnie znalazłam sposób na wypchanie do krochmalu tego dużego dzwonka co go zmajstrowała :roll: . Jak wypali to się jutro pochwalę :) .

 

 

 

zdolna bestia jesteś.Qrczę ,do wszystkiego

 

Beatko, przecie kobieta pracująca jezdem 8) , żadnej pracy się nie boję :D

 

 

 

......a ja czasem guzik krzywo przyszyję

 

Gosiu... z guzikami i ogólnie z całym szyciem to na mamę czekam :oops: :oops: :oops: , baaaaaaardzo nie lubię ...szyć (miałam napisać igły, ale przecież kocham haftować, a to też igłą :roll: ).

 

 

 

Ganniu, aniu... dzięki :p

 

 

 

jesteś "i do tańca i do różańca"

 

Danuisu... do różańca nie za bardzo :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...