Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja się doimyśliłam, że to mały wielbłąd!!!

 

W kwestii łownej kici ...... ludziska, do cholery, przecież to drapieżne zwierzę jest, polujące!!!!!! Czego się czepiacie????? Kot poluje na wszystko - na gryzonie, na ptaki, na owady .... wszystko co się rusza jest potencjalną zdobyczą!!!!! Takiego go natura stworzyła i już!!!! Dzwoneczki czy inne bajery to jak dla mnie lekkie przegięcie - albo ma się drapieżnika w domu z wszelkimi tego konsekwencjami albo nie brać kota do domu i już !!!! Nadmieniam i mocno podkreślam: kiedy tylko mam okazję ratuję z łap kici krety, ptaki itp. Ale nie zawsze mogę, efekty często znajduję na tarasie. Jest mi przykro, nawet bardzo ..... ale TO JEST KOT!!!!!!!!

 

No przepraszam, no .... nie mogłam się powstrzymać ..... http://id.joe.pl/sub_images/pictures/4c2eb6ebcfc4764b4fa50fa3186c1d51_th2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwa jesteś :no: Nie mów, że do ZOO jeździsz:cool:

 

 

To bezapelacyjny punkt zwiedzania każdego większego miasta... ostatnio nas do Gdańska powiało:p

Właściwie to mogła bym zamieszkać w zoo... zawsze chłopaki mają problem żeby mnie z tamtąd wyciągnąć:oops:

Mam większą frajdę niż wszystkie dzieciaki razem wzięte:p

 

 

 

Najwyraźniej jeździ! :lol2:

A będzie jakiś uścisk dłoni królowej za wygrany konkurs? ;)

 

 

No ba! Nawet uśmiech kierownika Ci załatwię... tylko przyjedź:wiggle:

 

 

 

A ja się doimyśliłam, że to mały wielbłąd!!!

 

W kwestii łownej kici ...... ludziska, do cholery, przecież to drapieżne zwierzę jest, polujące!!!!!! Czego się czepiacie????? Kot poluje na wszystko - na gryzonie, na ptaki, na owady .... wszystko co się rusza jest potencjalną zdobyczą!!!!! Takiego go natura stworzyła i już!!!! Dzwoneczki czy inne bajery to jak dla mnie lekkie przegięcie - albo ma się drapieżnika w domu z wszelkimi tego konsekwencjami albo nie brać kota do domu i już !!!! Nadmieniam i mocno podkreślam: kiedy tylko mam okazję ratuję z łap kici krety, ptaki itp. Ale nie zawsze mogę, efekty często znajduję na tarasie. Jest mi przykro, nawet bardzo ..... ale TO JEST KOT!!!!!!!!

 

No przepraszam, no .... nie mogłam się powstrzymać ..... http://id.joe.pl/sub_images/pictures/4c2eb6ebcfc4764b4fa50fa3186c1d51_th2.gif

 

 

Brazulka... nie mały:no:

całkiem dorosły:rolleyes:

 

 

Chociaż mały też był to najwyraźniej mniej znudzony:lol:

 

P1010727.JPG

 

 

W kwestii kotów... nie mam absolutnie nic przeciwko jej polowaniom, ale niech do cholery zjada to co upoluje! Podobno zwierzęta zabijają tyle ile potrafią zjeść... koopa prawda!

Ta zaraza wykarmiła by całą armię kotów i nas na dodatek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIEDYŚ w końcu przyjadę - jak Jetek zrobi u siebie kibel, zapytaj go! :p(...)

Pewnie, pewnie... wszystkiemu ten sracz winien! :p

Napisz jeszcze, że upały i susza to też przez yetkowy kibel :evil:

 

Depsia, a spróbuj nie przyjechać na jego uroczyste otwarcie!

Normalnie szarfę powieszę, a Ty komisyjnie "odpalać" będziesz!!! :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...