Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A u nas padało!!!

 

http://pu.i.wp.pl/bloog/67045242/46434144/Emotiny_umieszki_Lp_big.jpg

 

 

jakieś 5 cm przesiąkło

 

 

http://pu.i.wp.pl/bloog/67045242/46434144/Emotiny_umieszki_Lp_big.jpg

 

 

i jest... rześko:lol:

 

synuś właśnie się obudził i rzekł: "alllle zimno!!!"

 

idę pielić... eeee... nieeee... nie chce mi się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz, tera wszystkie narzekajoml, a jak ja się żaliłam, że susza 4 tygodnie, upał i plony szlag trafił, to wszystykie na mnie napadły, że mam nie narzekać, bo jest cudnie!

Nie śmiej się dziadku z cudzego wypadku... :p

 

Oby Wam wszystkim popadało, bo susza i upał wykończyć potrafią. :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depsia, bo trza iść z nurtem a nie pod prąd - napadły, bo w nieodpowiednim momencie jęczałaś :p:lol2:

 

Nooo dzieweczki... dzisiaj chyba pełnie szczęścia?

U mnie cały dzień ma paprać.

 

 

...a jak jutro nie przestanie, to zaczynamy stękać, co nie? ;):rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie moją straż graniczną???:rolleyes:

 

o tą...

 

P1010359.JPG

 

 

to ciekawe ile ta straż w łapę wzięła za przymknięcie oka na przemyt tej kluski:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

 

P1010833.JPG

 

 

Tak mi się wydawało, że Sodomcia jakoś przytyła... ale naprawdę nieznacznie:rolleyes:

Myślałam, że może jednak trochę tych myszek zjada i dlatego tak lepiej wygląda:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie masz rady, sterylizować trzeba. Bo się zakocisz na amen.. jedna kluska tylko?

 

 

Mam problem. Po deszczu wylazły slimaki, takie wstrętne, bezskorupkowe. Żrą mi cały ogródek, ale tak ścichapęk, wreszcie je dorwałam. Wyzbierałam wszystkie z trawnika i.. mam problem. Nie chciałam mordować niehumanitarnie, to włożyłam w torbie do zamrażarki, z myślą, że potem na śmietnik wywalę. A teraz mnie naszła myśl, że one mogą hibernować i jak wyjmę je z tej zamrażarki, to ożyją i znowu się rozlezą. Może tak być????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeś wymyśliła humanitarny sposób mordu:rolleyes::sick:

 

Jak już wyzbierałaś to trzeba było wywieźć gdzieś, byle dalej od swojego ogrodu... może jakiegoś dalszego, "lubianego" sąsiada uszczęśliwić:p

Ja bym tak zrobiła:lol:

A następnym razem jak chcesz humanitarnie ślimole mordować to im daj słoik z piwem... to nie żart:no:

Przylezą i się potopią...

 

Kluska jedna była, dlatego nie widziałam ciąży... a ze sterylką to chyba muszę trochę poczekać, dopóki karmiła będzie to chyba na prochach musi być. Po niedzieli do weta musze zadryndać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej jest zasypać solą - opisywała to Joanna Chmielewska w swojej autobiografii.

A tu jest cały wątek o paskudach : http://forum.muratordom.pl/showthread.php?35307-PLAGA-%C5%9ALIMAK%C3%93W-POM%C3%93%C5%BBCIE-W-WALCE-O-RESZTKI-UPRAW!

 

Macham :bye: i witam się głośno (bo cicho to już z rok podczytuję :wiggle:) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieć meleja to mniej więcej ześwirować, zwariować ;)

 

 

Teraz wiadomo po co było jej tyle żarcia ;)

 

EZS w piwie to humanitarna śmierć (kupowałam specjalnie dla nich jakieś najtańsze z Lidla), narąbią się i koniec. Moje wybieram przez rękawiczkę koniecznie!!! (nie gołymi rękami) i wywalam za płot na nieużytki :oops: Najlepiej zbierać je gdy rosa, lub pod wieczór gdy zaczynają wyłazić. Miałam z tym towarzystwem sporo do czynienie dwa lata temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...