Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

P1020043.JPG

 

Jeszcze ciepłe... mokre właściwie, przed chwilką zafugowałam. Normalnie będzie jaśniejsze, a fugi ciemno szare.

Fotnę jak wyschnie, a tera lete malować ściany:D

 

 

:jawdrop:

BRAWO :)

Wyszła rewelacja..

Gratulki...

A czy nie myślałaś nad zrobieniem u mnie łazienki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki:)

 

Depsiu to nie tak. Nie kocham domu tylko lubię robić fajne rzeczy. Szczególnie jak mnie samą zadowala efekt końcowy. Później chodzę, oglądam, macam... chwalę się, że tymi rąsiami, że sama...

To mnie rajcuje.

A dom jak dom, lubię jak jest czysto chociaż nienawidzę sprzątać. O pani do sprzątania nie ma mowy bo jak wiesz siedzę w domu, a poza tym nie wyobrażam sobie żeby mi jakaś obca baba po domu łaziła:rolleyes:

Do samego domu się nie przywiązuję... realizuję własne realne... czasami nawet te troszkę mniej realne wizje... a jak już nie ma co robić bo gdzie nie spojrzysz to wszystko zrobione to...

 

wyprowadzam się:p

 

 

Arnika... jak zaczęłaś mówić, no pisać;) o łazience, że będziecie robić to ja nie miałam nawet pojęcia, że teraz się za to weźmiemy. Tylko u nas tak jest, że jak coś robimy to ROBIMY! Kończymy, sprzątamy i zapominamy...

Zabiły by mnie długie remonty, a obcych ludzi na placu boju, że fachofcóffff mam na myśli to zdecydowanie sobie nie wyobrażam. Nie i kropka.

 

 

Dzisiaj sprzątanie od jutra błogie nicnierobienie:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toś Ty taka ... ;)

I tak gołe fakty są takie, że jest po prostu PIĘKNIE!!!

 

Wyprowadzasz się, powiadasz...?

A komu i za ile będziesz to sprzedawać? Jakieś korzystne raty?

Może się skuszę? :lol2: ;)

Taki dworek mieć - suuuuper! :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artica, twój sposób myślenia jest mi bardzo bliski. Tylko mój mąż, niestety, nie przepada za zmianami. Więc ja realizuję się zawodowo zmieniając... specjalizacje :rolleyes: I choć pracuję w jednym miejscu od ponad 20 lat, to ciągle robię coś nowego :lol2:

 

A irysa chciałabym mieć... Piękny jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazulka... a pacz, pacz se:D

 

Depsia spoko... zdążysz nazbierać:yes:

 

jeszcze trooooooooszkę:p

 

w ogóle to jak to kupowaliśmy to założenie było takie, żeby nam wystarczyło pracy do końca życia... jak zabraknie trza się będzie wyprowadzić:rotfl:

 

 

I tak jak Ci kiedyś pisałam ceny ziemi muszą znormalnieć bo następny grunt musi być min. 4 x większy niż obecny:D

apetyt rośnie w miarę rozrastania się stada:rolleyes:

 

 

Ewa... sorry, że tak drastycznie ale nie myślałaś nad zmianą....

 

męża:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctica,

szacun za zdolności..i pracowitość :):D

 

Nieczęsto zdarza się połączenie tych dwóch cech charakteru, dlatego pochylam głowę pamiętając jak budowaliście dom...

 

Irysy bardzo udane...:yes:

 

 

Dziękować, dziękować:oops::lol:

 

 

No, ma swoje zalety, ideał trudno utrafić :)

 

 

Przecież żartowaaaałaaaaaam:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że też zawsze musimy robić za darmowy teatrzyk:bash:

 

Już same krowy - dziwaki pasące się właśnie na pastwisku przy drodze powodują zatrzymywanie się samochodów. Przyzwyczaiłam się...

A jak już przechodzień lub przejeżdżający trafi na wieczorną procesję... znaczy się ja albo żon mój wołając Neeeeelsooon, Lejdi (tych dwoje rozumie swoje imię, Lejdi jeszcze na "trąba" reaguje) idzie przodem, a całe stado gęsiego za nami. Wczoraj jakaś para na środku drogi się zatrzymała, japy w szyby wbili...

jakby tego było mało...

cielaczki nie zawsze zdążą się zorientować, że stado właśnie idzie spać, wczoraj też zostały...

musiałam je pogonić...

 

więc poszłam z dumnie kroczącym przy nodze... zaganiaczem...

 

 

 

 

kotem:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...