Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

Braza one nie chodzą PO drodze tylko PRZY drodze, jezdnej, asfaltowej:D

Miejscowi się już przyzwyczaili, obcy tylko hamują:p... i latem matki z wózkami przyłażą do płota bizony/żubry/jaki (:mad:) dzieciom pokazywać.

 

 

Wasze som NORMALNE INACZEJ :lol:

 

To coś jak my, nieee????:rolleyes:

 

 

Tylko jakie inaczej, jakie INACZEJ???

 

No może trochę wścipskie som, nochala w obiektyw pakują, zdjęcia zrobić nie dadzą:mad:

 

P1020079.JPG

 

P1020099.JPG

 

z rogami się w kadrze zmieścić nie mogą:p

 

P1020077.JPG

 

P1020083.JPG

 

P1020090.JPG

 

P1020092.JPG

 

Generalnie wszystkie chętnie pozują...

 

P1020103.JPG

 

i profil proszę...

 

P1020080.JPG

 

Neminkę pamiętacie???

 

P1020095.JPG

 

P1020097.JPG

 

P1020105.JPG

 

P1020102.JPG

 

 

i jej młodszą i bardziej nieśmiałą siostrzyczkę???

 

P1020104.JPG

 

Bo Celebryta chwilowo nie miał czasu...

 

P1020108.JPG

 

jako i tatuś... niedaleko padło jabłko:lol:

 

P1020087.JPG

 

P1020114.JPG

 

a!!! i ja jeszcze!!! Neron III... też pozuję, a co!!!

 

P1020089.JPG

 

 

 

No i ja!!! Przyszły zaganiacz:D

Chyba, że mnie Osia adoptnie:p

 

P1020056.JPG

 

P1020060.JPG

 

P1020062.JPG

 

 

prycham na tą ciotkę i prycham, niekumata jakaś:rolleyes::sick:

warczy na mnie:(

 

P1020068.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:lol:

 

Ja też bym stanęła i buzie otworzyła ze zdziwienia..

Matra.. Jaka tam u Ciebie wieś?????

 

normalna wies, w ktorej jeszcze nie tak dawno sporo ludzi z rolnictwa zylo i krowy byly, konie, bizony zajezdzaly w czasie zniw, byla młockarnia do ktorej sie stalo w kolejce na pol wsi, ludzie mieli swoje kury, kroliki, swinki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinezka oglądając Twoje kudłate stwierdziła, że piękniejszych nie ma ....

Jak tak bardziej się przyjrzałem to faktycznie ... nozdrza ładniejsze od moich, włosy gęstsze, zad większy (może i lepiej) ;)

 

PS. wczoraj jadąc samochodem koło Pułtuska widziałem podobne krówki... i zastanawiałem się, czy to aby nie Twoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko, kicia jest boska!!!!!

 

Uszanowania dla Rogatego Towarzystwa:yes:

 

No tak, Ty zakocona jesteś to musi się podobać... chociaż zdjęcia zdecydowanie nie oddają jej uroku:rolleyes:

 

Uszanowania przekazane;)

 

 

Arctica, kudłate słodziaki są :)

 

A Kiciorkowa przepięknościowa, ona to? dobrze zrozumiałam??? :hug:

A charakterek jaki, miziasty czy niezależny ;)

 

 

Wygląda mi na Kluskę ale głowy nie dam, w każdym bądź razie interesa to ja tam dostrzec nie potrafiłam;)

 

Charakterek teraz właśnie się kształtuje. Miała ten problem, że jej stado nie dość, że dosyć liczne to jeszcze wyrośnięte ponad miarę. Obecnie Klusia jest wielkości połowy glowy psic. Tak miej więcej jak psi nochal. No i ten nochal musi ją dokładnie obwąchać. Pod fotel nochal nie sięga... pod komodę też nie... a w razie czego "spiepsam do pańci... ona na pewno mnie uratuje.":rolleyes:

 

Na razie to miziasto-zaczepna bestia. Miziastosć się wyrabia... tylko mam jedne kolana:sick:

 

 

 

taki fryzur to dopiero sztuka - przyznaj kręcisz mu loki i przystrzygasz przy oczach... by Cie widział :D

 

 

I czy dobrze widzę - ON MA DWIE GRZYWKI - piętrowe ? :rolleyes:

 

Tia... codziennie rano termoloki mu zakładam... nie rozwalają się nawet dziś, jak leje znaczy się:lol:

 

Na rogach ma zawsze dłuższe włoski, na nochalu mu zostało jeszcze troszkę letniej sierściuchy, paskudnie to wygląda chyba mu utnę, taki farfocel...

a loczki to zimowa szata, niesamowicie gęsta:)

Na lato dostają na pyszczkach rzadkich ale długich pejsików... moskitierka na oczka:rolleyes:

 

 

Pinezka oglądając Twoje kudłate stwierdziła, że piękniejszych nie ma ....

Jak tak bardziej się przyjrzałem to faktycznie ... nozdrza ładniejsze od moich, włosy gęstsze, zad większy (może i lepiej) ;)

 

PS. wczoraj jadąc samochodem koło Pułtuska widziałem podobne krówki... i zastanawiałem się, czy to aby nie Twoje

 

Że krów piękniejszych nie ma to się zgodzę, ale Gwoździa musiała bym łosobiście łoblukać coby stwierdzić ewentualną piękniejszość:rolleyes:

Gdzieś koło Pułtuska faktycznie jest jakieś małe stadko, takich prawdziwych to zaledwie parę w Polsce. Nasze niestety też malutkie bo my małorolni:(... jeszcze:p

 

A i my nie koło Pułtuska tylko koło Płocka... jak zabłądzisz/zabłądzicie to zapraszam:)... lepiej poznać konkurencję;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się i nie chcę namawiać... coby na mnie nie było jakby co;)

Alergen jest cudna! I tyle! A dzisiaj sobie przewaliłam u Gomory bo przylazła do mnie na kolana, a Klusia mi w rękawie siedziała:rolleyes:

Po podwórku za mną normalnie chodziła ale wieczorem znów nie przyszła na kolana, zagniewana na całego:sick:

 

Kocice moje wychodzące, Gomora się tylko na zewnątrz załatwia, Sodoma z racji tego, że była zamykana z Kluską to korzystała z kuwety, a przed porodem też tylko na zewnątrz. Obie miauczą pod drzwiami, albo zwyczajnie siedzą i czekają na okazję czmychnięcia na dwór.

Wracają na kici-kici lub chodź kocie:)... chyba, że zimno lub pada to wołać nie trzeba;)

 

Klusia już opanowała załatwianie się do kuwety, na zewnątrz mało przebywa bo aura nie sprzyja:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiek napisała, że "w mleku maczana":D

 

nawet pyszczek ma równiusio umoczony:p

 

o tu go widać

 

P1020143.JPG

 

tylko przednia lewa łapka ciut w górze musiała być;)

 

P1020142.JPG

 

 

Co do imienia to u mnie zostanie Klusią (nawet troszkę reaguje o dziwo), a jeżeli ktoś ją adoptuje to niech se wymyśla:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...