Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Poszło... wczoraj pińć i dzisiaj tyż:)

 

 

 

Przyszłam się pochwalić... od wczoraj mam wolne kolana przy krośnie! Uszyłam sierściuchom domki... i.... nie śpią nigdzie indziej!

 

WIEDZIAŁAM:wiggle:

 

Ciocia Gomora

 

P1020145.JPG

i ja:lol:

 

P1020149.JPG

 

 

 

P1020150.JPG

 

P1020152.JPG

 

pilnowałam, pilnowałam... aż się zmęczyłam:wiggle:

 

P1020155.JPG

 

a później przyszła mama:D

 

P1020157.JPG

 

o! taki tygrys jestem:rolleyes:...centkowany:D

 

P1020156.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdem... jezdem...

 

ale mam niechcieja na forum... śledzę Was na bieżąco, ale paluchy się zbuntowały:sick:

 

 

W ogóle to mnie jesienna chandra (jakie "h"???:eek:)... najpierw mi wsie kfiotki zmroziło... a takie były piękne...

 

P1020163.JPG

 

P1020166.JPG

 

P1020167.JPG

 

P1020169.JPG

 

P1020170.JPG

 

P1020171.JPG

 

P1020180.JPG

 

 

...tylko bratki i róże się ostały:(

 

dalie wczoraj wykopałam, trochę mężowaty pomagał, no dobra:rolleyes:

ale małchefkę sama wykopałam:wiggle:

 

Wczoraj to mi się chciało robić... żeby tak częściej mnie łapało:rolleyes:... a dziś... wiecie, że podczas jedzenia dotarło do mnie, że nie chce mi się szczęką ruszać:sick:... ech... całe szczęście słońce zaczyna prześwitywać, może coś jeszcze ze mnie dziś będzie:p

 

 

Tylko dziurgać jeszcze mi się chce... skończyłam krasawicę... chociaż forum mało adekwatne to się pochwalę, a co:rolleyes:... tak wygląda już w mojej ramie, przeze mnie malowanej ramie znaczy się... no mojej też jak by nie patrzeć;)

 

P1020208.JPG

 

 

 

Osia... jak nadal myślisz nad Kluską to już czas...

 

zobacz jaka jestem piękna:D

 

P1020198.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluska wymiata!!!!

 

 

Ja chyba już kiedyś takie cos pisałam, trudno powtórzę się: nie jestem fascynatką takich rzeczy, ale ta krasawica jest wspaniała, masz Kobieto talent!!!!

 

 

Moje dalie tez zmarzły i wykopane już sa od ub. tygodnia. Teraz oczy moje przecudnej urody cieszą marcinki:)

 

(ciekawe, czy zostanie to odpowiednio odczytane ....;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klusia faaaaaajjjjnaaaa... ale ma charrrrakterek! Jak nie ma ochoty na psitulaski to nie ma takiej siły, która ją utrzyma w objęciach... znaczy jast... ino podrapana:oops:... no nie mogę się oprzeć jak ona się wścieka:p

 

Gosiek... a cemu nie możesz??? alergie???

 

Meg... no sto lat... Cię nie było:rolleyes:. Dzięki za pochwałki, cieszę się że się podoba:D

 

Braza... też dzięki... za Krasawsicę. Marcinki to się na mnie wypięły w tym roku. Wyrosły na 2 metry i nie mogą się zdecydować na rozkwitnięcie, w pąkach łajzy siedzą:mad:... za to jeszcze mi róże kwitną:wiggle:... jutro sfocę jak się meteo poprawi bo póki co mam krążenie jaszczurki... na Antarktydzie:bash:

 

Depsia... Kluska już siedzi właśnie na następnej pracy... będą róże o takie

 

http://www.goldenkitestore.com/images/large/gk/1105.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...