Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

1. Taka-alpaka.

 

2. Alpaka Premium.

3. Alpaka Lux.

4. Alpaka First.

 

5. Alpaka de Lux

 

6. ALPA-(k)-TRIM

 

7. Alpaka-Arct

 

8. ALPAKA-TEAM

9. Skarby Alpalki

 

10. Made by Alpaka

 

11. Alpakowe Impresje

 

12. Alpaka Dream's

 

13. Dary Alpaki

 

14. Czar Alpaki

 

15. Alpaki Czar...

 

16. Alpak Szyk

 

17. Alpak Styl

 

18. ALPAKUS

19. AlpakaTropik

 

20. The Luxury Alpaka

 

21. AlPacone

22. Alpaka-Art

 

23. Miękkość Alpaki

24. Wełna Alpaki

25. Ciepło Alpaki

26. Dotyk Alpaki

 

27. The best of Alpaca

 

28. ALPAKART

 

29. AleAlpaka

 

30. Alpaca Head

Edytowane przez Arctica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Trza by się zastanowić czy nazwa ma być tylko po polsku i na polski rynek, czy dopuszczasz też możliwość, że gdzieś zobaczy te wyroby ktoś z zagranicy i także zechce je nabyć.

Jesli nie ograniczać się tylko do PL, to lepsza będzie nazwa angielskojęzyczna, krótka, dla każdego w miarę zrozumiała.

I wtedy lepiej, żeby słowo "alpaka" zostało zastąpione słowem "alpaca".

Grą słów byłaby np. nazwa Alpaca Heat, bo fonetycznie mamy tutaj podwójne znaczenie: ciepło alpaki i przebój alpaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gagaciu... dopisałam, ALPAKART mógłby chyba chwycić, Al pacino... ;) AlPacone jest 21:wiggle:

 

Izulka... jakoś się z zimnem kojarzy to arktyczne... a kto będzie wiedział, że Arctica to ta dłubiąca:lol:

 

Braza... dopisałam na listę:)

 

Gwoździu... typowo męskie:rolleyes:... czteropak Bronka i mega paka chipsów:rolleyes:

 

Depsia... nie wiem... nic nie wiem:confused:... wydaje mi się, że in Polish będzie lepiej... sporo ludków jednak nie kuma po inszemu...

a w ogóle to powiedz mi, jak ja powinnam się reklamować? pewnie jakąś domenę trzeba będzie nabyć, koniecznie??? a blog na ten przykład by nie wystarczył... doradź bo doświadczenie masz ogromne... a ja na www się kompletnie nie wyznaję:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta zima w końcu przyjdzie???:mad:

 

Krowy mi się topią! Wodery im chyba kupię... albo kajaki od razu:sick:

 

Nelsio dzisiaj biedaczek prawie cały dzień nic nie jadł:(... jedna z panienek ruję ma... pilnować musi;)

albo nadmiar testosteronu na apetyt źle działa:rolleyes::p

 

Zimy nie widać, na wiosnę za wcześnie... do chałupy się wracać nie chce. Koninkom dzisiaj kopytka przebiegłam... allle radocha była. Nie wiedziałam, że koń potrafi odbijając się ze wszystkich czterech kopyt skoczyć ponad metr w górę... i to mój koń, Kalina dokładniej... taki kurduplasty koń kieszonkowy:D

 

Od jutra, jak nie przyjdzie... że zima ma się rozumieć biorę się za czyszczenie kwaterki dla tych na "a". Głośno nie napiszę coby nie zapeszyć. Liście już trochę grabiłam, ale durnym zajęciem mi się to wydaje. Nigdy wcześniej nie grabiłam i trawa normalnie wiosną (prawdziwą!) rosła. Ale trochę jeszcze pograbię... porządnicka będę, a co:wiggle::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że też Wam nijak się nie dogodzi!

Jak w zeszłym roku cieszyłam się, że taka fajna zima, że śnieg, to wszyscy mnie od czci i wiary odsądzali i zimy nie chcieli.

No to cierp ciało, coś chciało... :p

 

Koninka musiała przekomicznie wyglądać w tych podskokach - szkoda, że nie uwieczniłaś...

A może jednak uwieczniłaś i pokażesz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee... noooo... mi też się taka zima podoba... jakbym wiedziała, jakbym pewność miała, że jednak prawdziwsza nie przyjdzie to bym cała szczęśliwa była:rolleyes:... wcześniej bym zimową kwaterkę zaplanowała tak, żeby krowy się nie musiały uczyć pływać... już bym sobie w ogrodzie poszalała... a tak??? w rozkroku człowiek stoi bo i nie wiosna przecież, a i jeszcze nie zima... a takim półprzysiadzie... no ileż można:sick:

 

Nie uwieczniłam... nie chciało mi się po aparat lecieć, a zresztą za chwilę to ich nie było... dobrze, że mokro i błotniście to siwego dymu nie było;)

 

Na łące tylne kopytka, Vitusiowe szczególnie to na ponad dwa metry fikały:lol:

 

 

Ewa nic nie wiem o kanapowcach na "a", słyszałam ale tu na forum nie wlazłam na nie. Przed koniami drzwi zamykałam to i przed nimi zamknę jakby co. Zresztą na razie nie będą miały dostępu do domu, muszę najpierw sprawdzić co im smakuje, w sensie co mi pożrą po drodze do drzwi:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wieść gminna niesie, że tylko odrobine pomrozi, może trochę poprószy, i znowu wiosna .... mam nadzieję, że to prawda!

 

Niejedzeniem Nelsia to się nie przejmuj, jak mu zdrowy głód do d...y zajrzy to i panienkę sobie dopuści ... na chwilę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...