Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nasz młodsza kicia (co to miała byc Gajuszem Juliuszem Cezarem) tez ma długie łapy i do tej zimy była chuda jak przecinek. Obecnie z lekka przytyła! Klusia jest cacy, porcelana ładna i owszem, ale żeby zaraz się zachwycać .... nieeeee ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Full zestaw Rococo dostałam od mamy mojej na nowy dom:p... fajny jest, lubię go...

 

Osia... ja to ewentualnie bym Kluchę głodzić mogła... ale ją podkarmiam między kocimi posiłkami, zawsze przy misce pierwsza, podtykam cholerze i wątróbeczkę i rybusie wędzone... szyneczkę muszę na kawałeczki rozdrabniać i do pyszczka dawać bo plasterek plackaty z podłogi ciężko podnieść... tylko Klusię to taniej było by ubrać niż nakarmić, nic po niej nie widać, aż mi głupio czasami przed ludźmi bo wygląda jakbym naprawdę głodziła:sick:

Dobrze, że mama i ciocia, ta szczególnie jak Garfield zaczynają wyglądać:p... wiem NIE dobrze:rolleyes:

 

A Młodego??? Cóż... jego własne lenistwo głodzi... a ja wyrodna matka 17 (już!?!?!?!) latkowi pod nos nie podtykam żarełka:oops:

Wraca ze szkoły dostaje obiad... a później lodówka otwarta:rolleyes:... widocznie bardziej leniwy niż głodny:popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, Wy, nie znacie się na sztuce porcelanowej! :sick:

Ja miałam luksusowo z karmieniem rodziny, bo u nas to Babcia w całości temat przejęła.

A odkąd skończyli jakieś 11 lat, musieli sobie sami robić śniadania i kolacje, a do tego mamie kanapki też robili.

Zamiast mama im, to na odwrót. :cool:

Trza umieć się w życiu urządzić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcti - jak wymyślisz nazwę wykup to zaraz domenę z tą nazwą (np. alpalakart.pl. , pierwszy rok jest często w ogóle gratis) a potem zakładaj stronę, teraz to nie są wielkie koszty a reklama natychmiastowa. W tym tez kontekscie nazwa powinna byc prosta, łatwo zapamietywalna i skojarzeniowa najlepiej z tym co to będzie ofkors. Bloga możesz sobie zawsze dodatkowo założyć i (he he :p) profil na fejsie - baardzo przydatne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I skarpetulki z alpakulki:p... i czapeczki z alpeczki;)

 

Najgorzej to z tym szajsbukiem będzie bo chronicznie nie cierpię:sick:... na www się w ogóle nie znam... nic a nic:oops:

Będę się uczyć, dam radę:wiggle:... muszę... muszę... muszę... KCEM:lol:

 

Na razie zima mi odkłada termin, sporo przygotowań na przyjęcie zwierzaków trza poczynić... jak ja nie cierpię czekać:bash:

 

 

Ewa:yes:

 

 

Depsia... ja chyba przespałam moment:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie przespałam, Młoda już o dawna sama sobie robi kanapki, jedynie do jakiegoś obiadu się poczuwam, w końcu siedzę w domu.

 

Moje kicie w miskach mają non stop, ponoc to niedobrze, ale niech ktoś spróbuje zostawić puste michy .... Starszyzna natychmiast totalną rozpiździuche robi!!!!:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, nigdy nie jest za późno - po prostu ogloś zaprzestanie robienia kanapeczek, kolacyjek i śniadanek.

A jak w końcu K zgłodnieje i usłyszysz, że walczy w kuchni, to poproś jakby nigdy nic: "zrób i mnie, głodna jestem".

Najpierw uzna za żart, ale jak mu wytłumaczysz, że NAPRAWDĘ jesteś głodna, to powinien zrobić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa by Ci wytłumaczyła zaraz, że jeszcze nie było przypadku, żeby zdrowy na umyśle sam się zagłodził. ;)

Wiem, jak czujesz, bo nasz starszy był straszliwym niejadkiem, coś niebywałego.

Na szczęście w wieku dojrzewania odmieniło mu się.

Ale to tak jest, że im bardziej mu podtykasz, tym bardziej on tego nie chce.

Napisałabym bardziej brutalnie, ale pogniewasz się. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do tego robisz koło pióra przyszłej żonie.... i synowi przy okazji, bo takiej jak mamusia nie znajdzie a bedzie szukał... i co? rozczarowania go czekają... lepiej go przygotuj do realiów życia :D

pisała matka córki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod postem Ewy podpisuję się dwoma odnóżami (a nawet mogę czterema, gdyby była taka potrzeba) takowoż jako matka córki!

 

Koty mają michy na górze, Tyrion ma zakaz wspinania sie tam, chociaż usilnie od jakiegoś czasu próbuje go łamać ... nie dajemy się:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...