Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Co do szajsbuka to tyż chronicznie nienawidziłam, byłam zdeklarowaną anty, a już do białej gorączki doprowadzało mnie hasło "jak cie nie ma na fb to nie istniejesz" :mad: Dla samej zasady postanowiłam NIE BYĆ. Nawet na www Siedliska napisałam, że nie ma i nie będzie nas na fb. I co - zmieniłam zdanie, min na prośbę moich agrogości (czyli klientów), osób w wieku średnim, dodam. A bezpośrednio przekknana zostałam przez Słoneczko z fm :D. Naprawdę NIE TRZEBA brać udziału w tych durnych zabawach itp na fb, wystarczy zaznaczyć odpowiednie opcje i już. I masz kontakt tylko z kim chesz tzn np. z Łosią, DPSią, Brazą :wiggle:. Trochę wyluzowałam w temacie :yes:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No.

Ja założyłam profil, żeby mieć szybki i darmowy kontakt z synami.

Wtedy więcej widzę czym żyją, co sie u nich dzieje.

Chociaż oni to... najmniej fejsbukowi z całej naszej trójki!

Ja lubię grzebać na fajnych profilach, oglądać piękne foty, śmieszne memy i inne pożyteczności, np. inspiracje i pomysły.

No i to, co pisze Gagata: mam bezproblemowy szybki i bieżący kontakt ze znajomymi. :yes:

Ale nie uważam, że każdy musi być na fb.

Ci, którzy chcą, to są. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie taki znów mamisynek... tak mi się wydaje:p

i nie taki straszny niejadek, zjada właściwie wszystko... co mu dam:rolleyes:... nad owocami morza grymasi, ale lenistwo wygrywa i zjada... bo jak obiad nie pasuje to zrób se co chcesz;)

 

Że niesamodzielny - fakt... bałaganiarz - fakt... będzie trudno na swoim - mega fakt!

 

 

To zażądaj śniadanka ;)

 

Chyba bym z głodu zeszła zanim on wstanie:sick:

 

 

 

 

 

 

 

Na szajsbuka się jakoś specjalnie nie zapieram, na razie nie lubię... i nie istnieję:lol:

pewnie się przekonam... kiedyś:rolleyes:

 

 

 

Wczoraj przywiozłam kołowrotek... babci mojej, a właściwie to Jej mamusi. znaczy mojej prababci:lol:

Trzy godziny dzisiaj go szorowałam... stuletni brud, smar, owczy tłuszcz. lanolinę... łazienkę całą usyfiłam ale trochę doszorowałam...

łatwo nie było...

 

O dziwo drewnojady tylko troszkę nóżki napoczęły i pedał od napędu, parę dziurek... mam nadzieję, że już ich tam nie ma:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...hmmm .. to ja jestem matka polka.. chłopakom szykuję jedzenie, ale też nie zawsze.. jak są głodni to niech sobie wezmą albo zrobią co chcą... Potrafią sobie co nie co zrobić...

Dużego długo obsługiwałam.. ale od jakiegoś czasu nie szykuję mu śniadanek, jak wstawał wcześnie do pracy to w życiu bym o takiej godz nie wstała... prania nie robię już.. duży jest, pralka pierze... no i pokoi nie sprzątam.. choćby brudem zarośli... ryra mi to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wstaję robię młodemu śniadanie, 3x o 7, 2x o 6... jakoś tak mi głoopio żeby wstawał, szedł do szkoły jak my śpimy... robię kanapeczki, herbatkę... wraca jest obiadek... w później lodówki nie zamykam:no:

 

Sprzątam... czasami... zdarza mi się zapałać potrzebą wysprzątania całej (!) chaty... na szczęście rzadko mi się zdarza;)

 

 

Gagaciu... to troszkę drewna tylko... pokażę jak wyschnie, dumam czym go zabezpieczyć. Na razie to surowe, wyszorowane wrzątkiem i detergentem drewno... wosk??? lakier??? nic??? nie mam pojęcia:rolleyes:

 

Depsiu??? A jak kiedyś Cię odwiedzę i zginie to się będziesz gniewać???:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o prząśniczkach miało być:p:P:P

 

 

śmiejcie się jeszcze... idę się zamknąć w sobie:-x

 

 

"A Jeżowa też srać chciała

i kibla wszędzie szukała...

nie znalazła kloaki

polazła srać w buraki

 

 

juuuh, juuuh, dana, dana, przylepi się liść do sraki"

:p:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...