Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Matko, żeby ta moja gnida ONkowa tak chciała!!! On koty traktuje jak zabawki, starszyzna juz mu pokazała kilka razy, że sobie nie życzy spoufalania, ale młodsza ... Pilnować trzeba, żeby z chęci dobrej zabawy krzywdy jej nie zrobił!

 

Cudowne zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klusia, Klusia... teraz to już tylko ona chętna do zabawy:rolleyes:... reszta najwyżej się na posłanko wtarabanić potrafi:sick:

 

Ostatnio też miałam po aparat lecieć bo obie psinki na jednej podusi leżały, a na drugiej na całą długość kocisko rozciągnięte:lol:

 

Braza... diabeł dorośnie:yes:... tylko koty już nie będą chciały się prawdopodobnie tulać:p.

Dziwne bo moje dziewczyny lubią tylko swoje koty, żaden inny nie ma prawa pobytu na naszej działce... zresztą pokazywałam strażniczki z amantem na drzewie. Podobnie z kurakami... tylko nasze, bażanty precz! Nawet jak kupię jakiś nowy drób to muszę psom pokazać, powiedzieć, że to ich kurka... i za dwa dni przyjęte do stada:wiggle:

 

A! I psice nie są zazdrosne o koty! Też dziwne bo o siebie bardzo, zawsze "mnie też głaszcz", a koty mogą na kolanach leżeć, nawet można je głaskać i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...