Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

a na szybie od kominka co tam Klusia łypie , M B się czasem nie objawiła ...bo jakaś zjawa się mieni :rolleyes:

 

  • :bye:

Arctusia po poradę przyszła jako do doświadczonej , Swojem okiem uzdolnionym zerknij łaskawie i podpowiedz http://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/k060.gif

 

 

DSC_0008.jpg skończyłam moją osdupkę do kuchni ....holenderski kafelek :p zadobyłam dziś ramkę ze szkłem, cobym prać nie musiała :lol2:

i tak sie głowię .....to surowe drewno , jaśniejsze niż na zdjątku ...w kuchni mam ozdóbki w brązowych, takie wenge a jedną w białej .......skłaniam się do pomalowania ramki na biało ...inne takie kafle, haftowane czy ceramiczne , mam w brązowych ramach ...co Twoje artystyczne oko mi podpowie ?http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/n030.gif

 

a pisałam ,że nie umiem jeszcze obrazków dopieszczać? te badyle na skrzydłach zrobiłam w trzy nici , chyba za grubo , co?

 

 

moja kota wyszłą wczorajszego dnia ok godz 16 i wróciła dziś kole 10 ...już myślałam że ją dożarło to co zaczęło parę dni temu a ona nieśpiesznym krokiem weszła na salony przez drzwi tarasowe, w futrze jakby angory zdarła , powiedziała miau i poszła z powrotem :o zdążyłam tylko za nią krzyknąć czy wie ile stopni na dworze .....nie odpowiedziała...

 

 

a i jeszcze z ostatniej chwili :p Kret józiolił przed kwilą ,że do Warszawy idą mrozy 35 stopniowe :o:mad::jawdrop:

Edytowane przez relek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jakbym siebie widział ;)

 

:no:

 

 

Khmmm... Gomorcia nabiału nie ma:rolleyes:;)

 

 

a na szybie od kominka co tam Klusia łypie , M B się czasem nie objawiła ...bo jakaś zjawa się mieni :rolleyes:

 

 

może się o objawiła... ale do tej pory to i usmolić się do cna usmoliła:rolleyes:

 

 

Arctusia po poradę przyszła jako do doświadczonej , Swojem okiem uzdolnionym zerknij łaskawie i podpowiedz http://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/k060.gif

 

 

[ATTACH=CONFIG]237424[/ATTACH] skończyłam moją osdupkę do kuchni ....holenderski kafelek :p zadobyłam dziś ramkę ze szkłem, cobym prać nie musiała :lol2:

i tak sie głowię .....to surowe drewno , jaśniejsze niż na zdjątku ...w kuchni mam ozdóbki w brązowych, takie wenge a jedną w białej .......skłaniam się do pomalowania ramki na biało ...inne takie kafle, haftowane czy ceramiczne , mam w brązowych ramach ...co Twoje artystyczne oko mi podpowie ?http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/n030.gif

 

a pisałam ,że nie umiem jeszcze obrazków dopieszczać? te badyle na skrzydłach zrobiłam w trzy nici , chyba za grubo , co?

 

 

moja kota wyszłą wczorajszego dnia ok godz 16 i wróciła dziś kole 10 ...już myślałam że ją dożarło to co zaczęło parę dni temu a ona nieśpiesznym krokiem weszła na salony przez drzwi tarasowe, w futrze jakby angory zdarła , powiedziała miau i poszła z powrotem :o zdążyłam tylko za nią krzyknąć czy wie ile stopni na dworze .....nie odpowiedziała...

 

 

a i jeszcze z ostatniej chwili :p Kret józiolił przed kwilą ,że do Warszawy idą mrozy 35 stopniowe :o:mad::jawdrop:

 

 

Badylki fakstycznie ciut za grube, następne dasz cieńsze;) a ramka... jak dla mnie to aż się prosi biała, ale jak wszystko masz wenge i jeszcze inne dorobisz to też możesz na ciemno czasnąć... ale osobiście bym bieliła:p

 

 

A kota Twoja sterylizowana??? Bo może jej się marzec przyśpieszył:rolleyes:

 

 

Kret mam nadzieję na głowę upadł i goopoty gada:sick:

 

 

 

psom i kotom odbija w takie mrozy :D nasza Danka - Spanielka siada codziennie przed telewizorem i ogląda Zaklinacza psów i .......się wychowała :D już nie gryzie ręki , która ją karmi i jest posłuszna , miła i nie warrrrczy jak głupia na każdego zbliżającego się do jej miski :mad:

 

 

Widzicie!!! Nie trzeba wprowadzać w życie Cezarowych porad!

 

Wystarczy posadzić psa przed tv i sam się nauczy:lol2:

 

Karol, Tyrion, Grey, Bazylia, Vito ze starszym kumplem... pn - pt o 16 przed telewizor zapraszamy:lol:

 

a! moje panny też posadzę ale one mało kumate:sick:

 

 

Ciekwym jest to, że na niektóre szczekania w tv reagują, a na niektóre wcale... jakieś ich fale czy co???

 

Za to Klucha namiętnie ogląda wszystko co się rusza... a rzebyście widzieli jak ją fascynuje Sipatkowy gepardzik:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poradę http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a075.gif będzie biała :p

 

 

 

Moja Mama miała czarnego jak kominiarz pieska z białą krawatką i długim futerkiem , nawet ślipka miała czarne :) kundel wielkości spaniela ...bestia mądra i przywiązana do mojej Mamy jak rzep przysłowiowy. Był czas ,że Mama chodziła na popołudnie do pracy w przychodni i pies był zamykany , by ona mogła swobodnie wyjść ....można go było wypuścić nawet po godzinie i tak natychmiast obierał azymut na przychodnię ....po drodze wpadał na piętro do Mamy koleżanki , bo tam czasem wstępowała na kawę , sprawdzał czy Jej nie ma i leciał dalej do celu ....nic nie pomagało by go oduczyć od tych zwyczajów....... i on powinien być nagrodzony ( albo i nie :rolleyes: jeszcze historia tego nie oceniła :p) bo był pierwszym, który poznał się na Gomółce ...w tv transmitowali przemówienie sekretarza , pies nigdy nie zwracał uwagi na grający telewizor, tym razem jednak coś przykuło jego uwagę , zaczął się przyglądać, po czym przeszedł do takiego ujadania ,że nie można go było uspokoić i odgonić od telewizora ....wkrótce po tym zdarzeniu towarzysza zrzucili ze stołka :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos trzydziestopięciowych mrozów co Kret krakał .....:rolleyes:mam w telefonie pogodę która pokazuje okoliczne od Warszawy miejscówki ...dziś pokazała Pruszków i w tym Pruszkowie w sobotę ma być w dzień 23 a w nocy 30 ....w ogóle jest tendencja wzrostowa przez cały tydzień ......cały czas żyję nadzieją , że im się pomerdało cóś :lol2: jak mojej Kocie ...kawaler ją dziś odprowadził pod drzwi :rolleyes:chyba całą noc była na balu karnawałowym :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZDECYDOWANIE!!!:yes:

 

Kretowi mówimy stanowcze NIE!!!

 

:rotfl:

 

Parówkowym skrytożercom też;)

 

 

 

 

Braza moje małe kocię pozwala sobie tak czasami do Salemki... ale ZAWSZE pazurki są schowane:rolleyes:

 

 

Relcia... znaczy będziesz kluski miała:lol:

 

 

 

Rano -10 na termometrze... idzie przeżyć:wiggle:... toż to zima przecie:rolleyes:... byle by białego już nie dawało:sick:

wiem, wiem... nowa dostawa się szykuje:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas już wieszczą ocieplenie coraz większe, ponoć za tydzień już 0*C, a za dwa tydnie +7. :p

No i dobrze, może być, jak wiosna, to wiosna, niech w marcu przyjdzie jak się należy! :D

 

Relka, Ty szykuj koszyk na małe klusięta. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...