Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Braza olśniło mnie!!!!!

 

To może być tylko podciśnienie!!! Masz po drodze do szamba kominek??? odpowietrzacz???

 

Jak nie to przy szczelnie zamkniętej, zalodzonej pokrywie powietrze nie ma się jak wydostawać. Dlatego spirala nic nie znalazła, bo nic nie ma, a przy spuszczaniu wody musi Ahmed bulgotać bo mu od ciśnienia oczy na wierzch wyłażą:yes:... no którędyś musi to powietrze wyleźć...

 

a jak już zabulgocze gdzieś to szambem nie wali wtedy???

 

Następnym razem nie zamykaj tak dokładnie szamba;)... jak już go otworzysz:p

 

Pamiętam akcję kilka lat temu jak się somsiadom przepełniło i za cholerę nie mogli pokrywy zdjąć, przymarzła na amen.

Ognisko palili na pokrywie... nam zresztą też się zdarzało:p

 

Rozpal ognicho, rozszczelnij pokrywę, Ahmed wyfrunie i zniknie jak zły koszmar;)...

 

i jak dobrze pójdzie to nawet nic nie killnie po drodze:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctica, no na to bym nie wpadła!!! Za cholerę jednak nie moge połączyc kominka z szambem .... nijak mi to połączenie wychodzi .... Wygląda na to, że one wspólnego nic ze sobą nie mają, ale sprawdzić nie zawadzi! Po zabulgotaniu w rurach nic nie waniajet, wiem co mówię, na smród jestem cholernie uczulona!!!

Cieplej się zrobiło, to i pokrywe odkopać można, zobaczymy co z tego będzie, oby nie było to nic fa©ktycznego:D

 

No dżówniana sprawa, jakby nie patrzył .... Idę do Depsi, zobaczę co mi Jamlesik zostawił ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to, to ona nie ma kominka z szamba?:(

U mnie to jest takie cuś i wcale mi się nie podobało, ale jeśli to spełnia taką funkcję, że mi się Ahmed nie zadomowi w rurach, to ja się baardzo cieszę, żę go mam (tego kominka znaczy się) :lol2:

 

ja tez nie mam, nie chcialam bo szpecilby rabate ;) , za to pokrywe mam nieszczelna, zeliwna z dziurkami to jakies odpowietrzenie jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctica, no na to bym nie wpadła!!! Za cholerę jednak nie moge połączyc kominka z szambem .... nijak mi to połączenie wychodzi ......

braza o czym piszesz???

 

Czy Arctica nie miała na myśli kominka wentylacyjnego? No, dziury na drodze płynięcia gooowna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...