Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ooo, to wszyscy tak mają .....no oprócz mojego męża , bo jemu spadek gwizdnęła sprzed nosa rezolutna siostrzenica :mad:

 

a mnie kiedyś cyganka wróżyła ,że wyjdę za marynarza i będę mieszkać nad morzem ....i co? .....siedzę w centralnej , a marynarza miałam 5 minut :mad:

Edytowane przez relek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza było 3mać jak miałaś:rolleyes:... nie cyganki wina, że przegoniłaś swojego marynarza:p

 

 

Mi nigdy nikt nie wróżył... tylko nie jestem pewna czy to dobrze, czy źle:rolleyes:

 

 

Miało być -2, jest -6... rano -8 było...

dodatkowo znów lodem wszystko polane...

 

a ja dzisiaj mam taaaaaakiego lenia... że nie pamiętam kiedy tak miałam:sick:...

 

chyba pójdę się zdrzemnąć:D... wstałam po 9:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej:D

 

Zamiast do wyrka do potworków polazłam:p

 

Ładną zimę mamy, jak już musi jeszcze u nas siedzieć, to niech będzie tak jak dziś... świeci słonko i jest prawie zero, z dachu nie kapie, ale na samochodzie się roztopiło...

 

Krowinki wygrzewają się w słonku, stajnię otworzyłam bo na zewnątrz cieplej...

 

JEST CUDOWNIE!!!

 

Tylko Kalinka jeszcze kożucha nie zrzuca, Karolcię można by chyba do naga wyskubać:sick:, młody mniej, ale też... jutro już trymer zabiorę do stajni.

 

 

Oglądałam po raz xxx zebrę z klasą... tradycyjnie spłakałam się jak bóbr... to po dziadku mam:oops:

Kucyś identyczny jak moja Kalina! No wypisz - wymaluj:D... i wiecie co???? Jak poprzednio oglądałam ten film to tylko marzyłam:p...

a teraz mam:wiggle:

 

Marzcie... marzcie...marzenia się spełniają:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:(

 

Wyglądający zza drzewa właśnie nas opuścił

 

:(

 

niestety mam nieodparte wrażenie, że może nie niebawem ale w ciągu paru lat stanie się befsztykiem

 

:(

 

wiem... TO JEST BYDŁO MIĘSNE!!!

 

:(:(:(

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

idę się upić... pa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kaca???

 

Arcti, no c'est la vie... Ja bym się jednak nie zamartwiała na zapas ....

 

 

Odpowiadając na pytanie z poprzedniej strony .... urodziłam się pod znakiem Barana ale jaki ascendent to za cholerę nie wiem. Czy ktoś wie, jak można ten ascendent (rany, ale trudne słowo:o) wyliczyć???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co oznacza opuścił ???

 

uciekł ?

 

 

... czy go sprzedałaś ? :yes:

 

 

No dowal mi jeszcze:P

 

Sprzedałam... sprzedałam...

 

Karolci do obwożenia MCdonaldowskich zapaślaków nie sprzedałam, ale to są krowy... bydło mięsne... nie pieski czy kotki coby im przyszłe domy wybierać i umowy adopcyjne podpisywać...

 

sprzedałam... i źle mi z tym:-x

 

 

gwoździk :bash:

 

 

czasem mam ochotę zostać wegetarianką ale nie dam rady :(

 

rozumiem Cię....

 

 

Ja też nie dam rady... ale mięsa jem mało... właściwie tylko karkówka i schab, krowiny nie tknę... bo mam:p

 

najwięcej drobiu... byle nie mojego:lol:

 

chłopaki też mączno-makaronowe. Właśnie przed chwilunią była awantura, że znowu mięcha to oni jeść nie będą... cycki kurowe do zamrażarki, a oni naleśniki chcą... z moim truskawkowo-różanym cudem i z bitą śmietaną:rotfl:

 

 

Życie... może go nie zeżrą Arctinko :bye:

 

Pewnie jeszcze długo pożyje, nie smutkaj się :hug:

 

 

:hug:

 

 

Masz kaca???

Arcti, no c'est la vie... Ja bym się jednak nie zamartwiała na zapas ....

 

 

Odpowiadając na pytanie z poprzedniej strony .... urodziłam się pod znakiem Barana ale jaki ascendent to za cholerę nie wiem. Czy ktoś wie, jak można ten ascendent (rany, ale trudne słowo:o) wyliczyć???

 

 

Jak tu się upić jak w barku same procenty:confused:

 

ani soku jabłkowego, ani toniku... jak lekarstwo wodą zapijać???

 

eeee:no:

 

 

 

o tym ascecośtam nie mam pojęcia, wuja Googla zapytaj;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio Arktusia :Djak sie tak emocjonalnie podchodzi do gadziny ( :ptak moja 95 letnia ciotka mówiła na moją pudlicę .i inne zwierzaki:lol2: ) nadaję się imiona , mizia , wystawia nam co by my się zachwycali i tyż emocjonalnie z nią wiązali .......to potem boli :yes: .....i jesce trochę poboli :( ( ja po mojej kozie z pół roku miałam tęsknotę i wyrzuty sumienia .. choć ona pewno szybko zapomniała ,że jadła z pancią czekoladę )

 

no ale dlaczego go sprzedałaś :mad:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoździk... no aż tak źle to nie było;)

 

Braza... spoko dam radę... klatę niemałą mam to przyjmę;)

 

 

Relcia... dlaczego sprzedałam??? ano dlatego, że w stadzie może być tylko jeden byk, i Nelsia z siodła nie wysadzę:no:

Mógłby u nas urosnąć i wtedy musieli byśmy go sprzedać... ale wtedy to już prościutko pod kiesierę:(... tak, że dla siebie wybrałam mniejsze zło:p

Nie rozpaczam dlatego, że nas opuścił, tylko nad jego niechybnym losem:(. Zawsze przyjemniej żyć ze świadomością, że tak jak przy poprzedniej sprzedaży zwierze czeka przyjemne życie do starości...

 

ale przecież TO JEST BYDŁO MIĘSNE... nie wszystkie będą robiły za maskotki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...