Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

Allle miałam dziś dzień... schetana jak koń po westernie jestem:sick:

 

Najpierw w nocy doglądać zachorowanego chłopa musiałam... nawet nie tylko katar, NAWET temperaturę ma... ostatni stopień zachorowalnoći męskiej to jest przecie:rolleyes:...

Rano zapakowałam w samochód i jak nie jeżdżę (zazwyczaj mąż prowadzi;)) to 250 kilometrów wywiozłam:lol:

nie, nie... do lekarza mamy bliżej no i niedziela dzisiaj, lekarze wolne mają...

 

pojechaliśmy zaklepać te na "a"... głośno nie napiszę coby nie zapeszyć:wiggle:

 

Wróciłam na ostatnich oczach:sick:... za stara na takie eskapady jestem...

no i po co miałam myć samochód??? i tak by się umorusał:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To on jakiś niemęski.

Powinien w łóżku lkeżć i jęczeć boleściwym głosem, że nie ma siły wziąć pilota, trzeba mu podać...

Ja jestem bardzo męska, bo tak własnie robię. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:no:bo ciasta tylko połowę podanej porcji zjadł, chory do imentu znaczy:o
Jak ciasto pożera i spokojnie w fotelu zalega - będzie żył. Jeż jak kataru dostanie to łazi jak smród z przekrwionymi ślepiami i szuka miejsca do zdechnięcia. Gorzej z gorączką - wtedy ... zdycha faktycznie ...

 

Ale to wszystko jest książkowe. One tak majom te nasz chłopy. Porodu by żaden nie przeżył ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:no:bo ciasta tylko połowę podanej porcji zjadł, chory do imentu znaczy:o

 

Jak ciasto pożera i spokojnie w fotelu zalega - będzie żył. Jeż jak kataru dostanie to łazi jak smród z przekrwionymi ślepiami i szuka miejsca do zdechnięcia. Gorzej z gorączką - wtedy ... zdycha faktycznie ...

 

Ale to wszystko jest książkowe. One tak majom te nasz chłopy. Porodu by żaden nie przeżył ...

 

Mój Szanowny to taki umierający jest, że nawet Mu się w takich chwilach narzekać nie chce ... i dobrze, bo już tego bym nie zniosła :)

No znów się ubawiłam... przegląd męskich zacho/ro/wań przedni...:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...