Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:bye:

 

U nas też smarkato... troszeńkę, kaszlato... troszeńkę...

 

temperatura spadła, jeszcze nie do normalności, ale już nie ponad 37...

 

tylko ślepka niesamowicie przekrwione, jak zombie normalnie, całe białka czerwone:o

 

 

 

 

Izulka maleństwa:jawdrop:?????????????????????

 

Tffu, tfu... może nie zapeszę... ale nie mogę się powstrzymać:p

 

maleństwo:rolleyes:

 

sporo większe od konia mojego... tak dokładnie się nie przymierzałam ale najprawdopodobniej akurat buziaka w pyszczysko będzie można strzelić bez przychylania:lol:... i to z moich 170 cm;)

 

WP_20140209_024.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jedną... Minister Finansów na razie urobiony na 2+1... N.A.R.A.Z.I.E.;)

 

Z tego stada bierzemy dwie panny, tą co pokazałam i całą brązowiutką, chyba ociupinkę jaśniejszą niż ta ze zdjęcia. Nie mam jej zdjęcia, ale bardzo podobna jest do tatusia swego, zaraz poszukam jego zdjęcie. Ta druga jest troszkę niższa...

 

Ewa są dwie rasy, huacaya i suri. Te "moje" to ta pierwsza odmiana, włókno rośnie im prostopadle do skóry i są większe. Suri wyraźnie mniejsze i mają takie jakby dredy, włókno zwisa z nich... nie raz do ziemi, wyglądają jak ogromne mopy sznurkowe:D

 

Toto ze zdjęcia faktycznie jest dość duża, równa z tatą... nie wiem co mi się w niej spodobało... jest taka... hmmm... dystyngowana, elegancka...

 

 

o mam tatusia

 

WP_20140209_011.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem:rolleyes:

 

chciałam jasną do tej pokazanej... ale żadna z jasnych mi się nie podobała, ja dziwna jestem... Kalinę wybierałam z nastu sztuk i od pierwszego spojrzenia wiedziałam, że ta i tylko ta! Taka miłość od pierwszego;)

Tak samo tutaj... Chanel (chyba tak będzie miała na imię... jakoś mi pasi:oops:) na bank od pierwszego spojrzenia w realu... ta jasna grzywa...

a koleżanka... wyboru wielkiego nie miałam, ale białej jakoś nie brałam pod uwagę:D

 

 

szare to ostatnie w kolejce mojej podobalności:D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co śmieszne to jeszcze muszę się przyjrzeć dokładniej kuleżance... ale być może będzie Czoko i Chanel:D

 

jakoś tak... Tofik miał być i Czoko... ale nie wiem czy tofi Tofika znajdę... no i taki Tofik to jak Fafik czy inny Azor, do Chanel pasował nie będzie...

 

ot rozterki:rolleyes:

 

 

 

 

nikt nie mówił, że jestem normalna:oops::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...