Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

Arcti czy ja wiem czy ladniejsze te rude:rolleyes: ten ciemniutki do schrupania

 

moje tez szczekaja zwlaszcza wieczorem i wiem, ze gadaja z innymi kumplami z wiochy, szczekaja tez na obcych przechodzacych i jadace samochody (ale tylko te kolo naszej posesji):lol2: i jazgocza na koty i na psy wieksze od nich. reszta zwierzyny: jeze, ptaszki, wiewiorki, toperze sa pomijane milczeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiecie co, ja kiedyś nagram to jego szczekanie i same ocenicie, czy on gada z innymi czy po prostu napawa się swoim głosem. W większości sytuacji uważam, że to drugie.

 

Fantastyczne futrzaki, śliczne są i naprawdę humor poprawiają!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś TAKIEGO głosa miała też byś się nim upajała... i chwaliła... i Pańcię z równowagi wyprowadzała:p... dobra zagalopowałam się, nie masz pańci:sick:... wyrośnie, zobaczysz:yes:

 

Tarcia... bo czarne to wszystko się błyszczy:D... Hannah też aż w słońcu patrzeć na nią nie można bo refleksy odbija:D... Salema inną maść ma, to samo je a nie błyszczy się tak.

 

 

Skoro oglądanie moich futrzaków poprawia humor to pomyślcie co daje obcowanie z nimi:cool::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to dla mnie NIE JEST PRACA!:no::no::no:

 

Nie raz już słyszałam "ile to pracy..."

 

jakiej pracy???? zawsze odpowiadam...

przecież to sama przyjemność:D

 

a jeden soczysty buziaczek aksamitnych chrapek zrekompensuje 10 wywiezionych taczek gnoju:D

 

 

 

No i

 

JAK NIE MA PO CO WSTAĆ TO NIE MA PO CO ŻYć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...