Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ponieważ temat płytek imitujących drewno mam za sobą, podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami...

arctica masz rację, że ładne płytki drewnopodobne to dobrze ponad 100 pln kosztują. Zobacz sobie gdzieś Vives kolekcja Slab - bardzo ładne i niewiele droższe od woodentica, ale z kolei dosyć wąskie i krótkie.

Ja chciałam łączyć dwa kolory, bo mam ok. 80m2, z drewnopodobnymi zwykły gres mi nie pasował, dwa kolory drewna też jakoś nie bardzo umiałam rozplanować...

Więc mam normalny gres w dwóch kolorach i trzech formatach :roll: Uważam (nieskromnie :oops: ) że to było najlepsze rozwiązanie w moim przypadku. Ładnie - jak dla mnie - i taniej niż drewnopodobne.

Mimo to nie położyłabym drugi raz tych płytek. Ale to dlatego że lubię zmiany i gdybym budowała nowy dom, to chciałabym żeby był po prostu inny...

Aczkolwiek jeśli bardzo lubisz ten gres, który masz teraz i nie będzie ci to przeszkadzać, to czemu nie. Tylko może jakoś inaczej go połóż, żebyś nie myślała że cały czas jesteś w starym domu :wink:

Dorfi - nie obraź się, ale wydaje mi się że łączenie drewna i płytek drewnopodobnych to pomyłka - to nie ma szans dobrze wyglądać. Przy takim połączeniu to niech drewno będzie drewno, a gres - gresem a nie imitacją drewna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorfi - nie obraź się, ale wydaje mi się że łączenie drewna i płytek drewnopodobnych to pomyłka - to nie ma szans dobrze wyglądać. Przy takim połączeniu to niech drewno będzie drewno, a gres - gresem a nie imitacją drewna.

Nie mam powodu żeby się obrażać. Mam za to mnóstwo czasu, żeby wszystko dokładnie przemyśleć. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałam, że na WAS mozna liczyć...

Był problem - nie ma problema :D , nooo chyba :roll: :-?

 

Jak miała bym jutro kupować podłogi to kupiła bym ten gres, który mam teraz...

Coraz bardziej się do niego przekonuję :roll:

 

 

Aczkolwiek jeśli bardzo lubisz ten gres, który masz teraz i nie będzie ci to przeszkadzać, to czemu nie. Tylko może jakoś inaczej go połóż, żebyś nie myślała że cały czas jesteś w starym domu

 

Nie będą mi przeszkadzały wspomnienia z tego domu... dom jest wporzo, no może za krótki o dwa pokoje :roll: . Jak nie będę wiedziała, czy to stary, czy nowy to wyjrzę za okno :wink: .

A myślenie nad kombinacją ułożenia, to już sama przyjemność :D

 

wydaje mi się że łączenie drewna i płytek drewnopodobnych to pomyłka - to nie ma szans dobrze wyglądać.

 

Myślę dokładnie tak samo... nawet zastanawiałam się, czy przedpokój z sypialniami w panelach by się nie gryzł, a to przecież całkiem oddzielne pomieszczenia :roll:

 

 

ja też przerabiałam temat płytek drewnopodobnych.. ostatecznie z nich zrezygnowałam.. powód podałyście: te naprawde ładne kosztują spooooro..

 

Na chwilę obecną, jestem przekonana... tanich i ładnych ala drewnianych pewnie nie znajdę, najwyżej popatrzę za jakimś innym kamieniopodobnym gresem. Tym bardziej, że Naxos byłby ok. 5 tyś. tańszy od Woodentica, który przecież powalający nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez do końca nie jesteśmy przekonani co do ostatecznego wygladu naszych podłóg :-? Najbardziej chcielibyśmy mieć wszędzie podłogi drewniane ale z powodu ceny ta wersja raczej odpada... :-?

Plan jest taki, by drewniane były jedynie schody (podstopnice na betonowych schodach) A reszte podłóg pokrytch zostanie panelami o wysokiej klasie ścieralności na poddaszu w sypialniach planujemy jasne panele a na dole ciemniejsze, takie same na całej powierzchni ponieważ mamy otwartą powirzchnię 75m2 nie chcę tam mieszać. W kuchni ma być podgrzewana podłoga i tam ma być jaśniutki gres polerowany :D

O ile się nam nie zmieni ( a zmiana jest mozliwa :wink: :lol: ) tak będą wyglądać podłogi :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kurczę doła idzie załapac jak się przeczyta jakie jesteście oblatane w tych podłogach :o i firmach.....ja mam coś takiego że jak mi się za doopą nie pali to odsuwam od siebie wszystkie decyzje :oops: a potem latam jak poparzony kot z pęcherzem :roll: .....

 

Osobiście bardzo ale przebarrrrrrrrrdzooooooooooo spodobała mi się Twoja obecna podłoga w salonie.....dla mnie jest piękna.....cuś takiego widzę u siebie.....jeszcze się nie zastanawiałam co z podłogami na dole bo to odległy ciut temat.....ale też mam problem bo dół jest otwarty....kuchnia, jadalnia i salon inie wiem czy kłaśc to samo czy nie :-? ale plan jest taki...............................................

 

 

 

 

 

................................poczekac jak wszystko przedyskutejecie.......zobaczyc ustalenia......na pewno podłogi będziesz kłaśc przede mną.......i bezczelnie odgapic :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chłopami trzymasz :evil: ????

alez skąd :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Już myślałam :roll:

z moim trzymam jak chce sobie cos nowego kupic!! :lol: :lol: :lol:

Ja zaś trzymam ...kasę! To najlepsze rozwiązanie :wink: :lol:

chyba tez zacznę robić :lol: :lol:

 

U nas też tak to działa, i cały czas jak wielbłąd się czuję... Ja taszczę torbę z całym dobrodziejstwem, a mężuś zapyla obok jak księżna Diana :roll: ...

Jak jedziemy połazić po sklepach, to pomimo tego, że staram się odchudzić torbę, to i tak pod koniec dnia mąż przjmuje obowiązki wielbłąda. Ale musi mieć dobry dzień, bo czasami udaje, że się wstydzi :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez do końca nie jesteśmy przekonani co do ostatecznego wygladu naszych podłóg :-? Najbardziej chcielibyśmy mieć wszędzie podłogi drewniane ale z powodu ceny ta wersja raczej odpada... :-?

Plan jest taki, by drewniane były jedynie schody (podstopnice na betonowych schodach) A reszte podłóg pokrytch zostanie panelami o wysokiej klasie ścieralności na poddaszu w sypialniach planujemy jasne panele a na dole ciemniejsze, takie same na całej powierzchni ponieważ mamy otwartą powirzchnię 75m2 nie chcę tam mieszać. W kuchni ma być podgrzewana podłoga i tam ma być jaśniutki gres polerowany :D

O ile się nam nie zmieni ( a zmiana jest mozliwa :wink: :lol: ) tak będą wyglądać podłogi :wink: :)

 

U nas drewno odpada... zwierzaki...

W pierwszym domu miałam w salonie panele.... i nigdy więcej :roll:

Każdy pyłek widać, baaa... nawet nie pyłek, wystarczy, że ktoś boso przejdzie i już widać odciski :-? .

Tak, że ze swojej strony zdecydowanie nie polecam... szczególnie gdy podświetlone są dużym oknem balkonowym (jak w Beniu), masakra.... chyba, że lubisz latać na mopie, bo ja niespecjalnie :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...