Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No qrka wódka nie potrafię:sick:... no nie potrafię nie reagować na tą sprężarkę:bash:

To jest odruch bezwarunkowy!!! Nawet wiem kiedy pufnie, a i tak nie potrafię nie drgnąć w tył:rolleyes:... trzeba trenować:lol:

 

Tarcia sam nochal w kształcie podobny do psiego nochala, a w miękkości do końskich chrapek:D

 

 

Arni...

 

 

Dopóki chęć poznania mnie jest większa od chęci poznania i pomiziania zwierzów moich to SERDECZNIE ZAPRASZAM...

w przeciwnym przypadku proponuję ZOO... i słonia mają:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj wyczytałam - lepiej nie prowokować :sick:

 

Czy alpaki plują?

Wszyscy członkowie południowoamerykańskich wielbłądowatych używają plucia jako sposobu komunikowania się między sobą. Alpaki bardzo rzadko plują na człowieka. Mogą to zrobić na przykład wtedy, gdy przeszkadza się im w jedzeniu. Należy jednak uważać, żeby nie rozzłościć większej liczby alpak, bo potrafią wspaniale skoordynować atak i wziąć intruza w ogień krzyżowy...

 

 

coś

przed Tobą :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie mam bardzo rzadki egzemplarz:cool:

Pluje cholera i tyle:rolleyes:... ale mam sposób! Odkręcam mu facjatę w bok i niech se pluje ile chce:P

 

Ależ on ma cudne futro na szyi:hug:nic tylko miziać... miziać... tulać i miziać:wiggle:

 

 

Iza gotowe do strzyży to będą jak temperatura powyżej 20 stopnióf będzie, teraz jeszcze za zimno, nawet kurtki by im nie pomogły:D

a zarośnięte fakstycznie na maksa:yes:

 

W zeszłym sezonie podczas strzyży pół roczku miały i facio ich nie strzygł, więc ze 20 cm tej sierściuchy pewnie będzie:lol2:

już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć jak one naprawdę wyglądają:rolleyes:... chociaż szkoda będzie bo Channelka to taki ogrrrrrrromny pluszak:lol2:

 

 

Gosiek dzięki za filmik, obejrzałam z rozdziawioną japą:oops::p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctica oglądałaś te filmiki z profesjonalnego strzyżenia? Mam mieszane uczucia, gdy patrzę jak rozciągają biedaka za nogi do przodu i do tyłu (zupełnie jak psa czy kota do operacji - tyle, że w uśpieniu) i strzyżenie na leżąco. Choć wiem, że to dużo bezpieczniejsze niż golenie na stojąco.

 

Czy alpaki nie mają sutek? Tak golą je po brzuchu, aż ciarki po mnie chodzą ... br

 

 

I jeszcze segregacja strzyży. Co z tymi krótkimi fragmentami ,,odrzucanymi" na bok? Rozumiem, że najcenniejsze jest runo z szyi i korpusu?

 

ale jak się tan napatrzyłam poszłam do ogrodu... i postrzygłam większość roślin, które tego potrzebowały. Kręgosłup mnie teraz boli :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam w zachwyt ... i tak mi już pewnie na jakis czas zostanie ... Mine mam mało inteligentną, wierzcie mi, ale zwierzaki są po prostu cudowne!!!!!

 

Ja to bym chciała poznac i Was i te włochate cudowności!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To alpaki do dentysty muszą chodzić? :jawdrop:

Nie dość, że fryzjer to jeszcze dentysta a zaraz się okaże że i manicurzystka też potrzebna :o

 

Konie też chodzą do dentysty. Czasem mają ostre krawędzie zębów, które ranią im policzki od wewnątrz. A za manikiurzystkę u konie służy kowal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konie też chodzą do dentysty. Czasem mają ostre krawędzie zębów, które ranią im policzki od wewnątrz. A za manikiurzystkę u konie służy kowal :)

 

Ja się na koniach nie znam, że kowal im potrzebny to wiem :yes:, ale że dentysta to nie wiedziałam :no: (no gdyby ząbek bolał :rolleyes:). No właśnie a czy koniom psują się zęby i robią w nich dziury jak ludziom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...