Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie chcesz wielorybka...?:jawdrop:;)

 

hmmmm... chiba nieeee:rolleyes:

 

jak już morskie cuś to wolała bym ośmiornicę...

 

i delfinka:lol:

 

 

tez nie znalam skarbusia ale nie widzialam "czworki"

 

 

Cóż za braki:o;)

 

trzeba koniecznie nadrobić:rolleyes:

 

 

babcia jest fajna... cyt. "no jak się teraz pocałują to rzygnę" :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za kryminalnymi filmami czy serialami, ale polubiłam Agentów NCIS (jeno nie tych z Los Angeles, tych nie lubię) i "Dowody zbrodni". Z reguły nie oglądam filmów sensacyjnych, drażnia mnie i już. Uwielbiam produkcje dla tzw. dzieci typu właśnie "Epoki..." czy "Hotel..." Fajna jest ta ostatnia produkcja "Kraina Mrozu". Uwielbiam komedie, komedie romantyczne lub obyczajowe czy luzackie podejście do duchów (nie mylić z horrorami czy thillerami). Dramaty i melodramaty omijam szerokim łukiem.

AXN z reklamami jest po prostu okropny, odstrasza mnie wchodzę tylko na Agentów ... jak akurat trafię!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za kryminalnymi filmami czy serialami, ale polubiłam Agentów NCIS (jeno nie tych z Los Angeles, tych nie lubię) i "Dowody zbrodni". Z reguły nie oglądam filmów sensacyjnych, drażnia mnie i już. Uwielbiam produkcje dla tzw. dzieci typu właśnie "Epoki..." czy "Hotel..." Fajna jest ta ostatnia produkcja "Kraina Mrozu". Uwielbiam komedie, komedie romantyczne lub obyczajowe czy luzackie podejście do duchów (nie mylić z horrorami czy thillerami). Dramaty i melodramaty omijam szerokim łukiem.

AXN z reklamami jest po prostu okropny, odstrasza mnie wchodzę tylko na Agentów ... jak akurat trafię!

 

tez lubie agentow, csi (choc juz nudnawe sie robia), teraz ogladam czarna liste, dowody zbrodni tez bardzo lubie a muzyke z niej to szczegolnie. kreskowki ale takie "z jajem". plus komedie, ostatnio trafiam na swietne francuskie perelki (tylko nie mam pamieci do tytulow) no i oczywiscie wszelkie historyczne + pseudo historyczne, ktore ostatnio hbo serwuje: tudorow, borgiow. podobal mi sie tez ten serial o koniach ale go zdjeli, newsroom fajnie sie ogladalo a teraz oczywiscie GOT. w ogole seriale hbo maja dobra jakosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...