Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

No, dowody zbrodni też chętnie. I też często stosuję metodę nagrywania, żeby móc przewinąć reklamy. :lol2:

Dramaty lubię, ale dwie godziny są dla mnie nie do strawienia ostatnio, zasypiam w połowie bez względu na to, jak jest interesująco czy nudno.

No to nie oglądam...

I bardzo lubię kanał polsat history, bardzo często mają takie dokumenty, których nigdzie indziej wcześniej nie widziałam!

Np. Farma w czasach Tudorów albo Farma w czasach II wojny światowej.

Wiem, jak to brzmi :lol2: ale to było naprawdę fajne, naukowcy przebrali się za wieśniaków i cały rok prawie uprawiali własnoręcznie farmę w UK, wyłącznie metodami i narzędziami dostępnymi w danym okresie.

Super to było!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tiaaa... Paris Hilton też kaloszki ubrała i świnie pasać zamiarowała:rotfl:

 

ale ona pewnie mniej wiarygodnie wypadła:rolleyes:

 

Nie trafiłam na to co Depsia pisze o tych farmach, szkoda...

 

GOT-a nie dam rady... próbowałam...

Ja bardzo malutko oglądam TV, jakoś mnie nie kręci:no:... z kryminalnych namiętnie Castle... on jak wino im starszy sezon tym lepszy:D... nasze W-11 też jak wlezę, ale baaardzo przewidywalne jest... w C nigdy nie wiem kto nawywijał:p

 

Discavery History, TVP History... ale to głównie mężowaty męczy a ja mimochodem, no Hitler do porzygania:sick:

 

 

Jak mi się z enki nc+ zrobił to na kuchnię się rzuciłam... i domo chyba... ale mi się przejadło...

wielkie projekty lubiłam... a wcześniej kiedyś, tylko nie pamiętam na którym programie to było było "zamieszkać na wsi"... zajefajne! Ludziska tymi rąsiami działali... jak my!

 

To tyle... więcej nie oglądam...

czasami jakiś film na C+... ostatnio tylko 1/3 mi się nagrała Układu zamkniętego:mad:...

lubię polskie filmy... większość;)

 

o! Dzień kobiet ostatnio oglądałam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądało, że tak - dwóch facetów i jedna babka, poubierani w stroje z epoki, pokazywali, jak walczą z ziemią, jak usiłują nauczyć się orać pługiem za wołem :lol2: potem robienie żywności na żywo, piwo i podpłomyki, w czasach wojennych budowa silosu i nauka robienia kiszonki dla bydła...

Nie miałam pojęcia, że w UK tak ważne było rolnictwo w czasie wojny, nie myślałam o tym, a tam przecież nie było dostaw (u-booty), musieli stać się praktycznie samowystarczalni, wtedy nastąpił renesans przetworów, dżemów i soków z owoców leśnych, budowali maszyny ze złomu znalezionego po lasach, kobiety stały się podstawową siłą roboczą na wsi...

Bardzo ciekawe to było. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie nie oderwie, gdy już zacznę oglądać, od "Kosmosu" i "Starożytnych Kosmitów" na National Geographic. Uwielbiam takie historie!!! "Rzym" (hbo) specjalnie ściągałam przez 3 dni oba sezony, bo to sama przyjemność oglądania! No i teraz też GoT .. boskie!!!

Właśnie sprawdzam sobie możliwości NC+ dobrania takich kanałów jakie chcę, polszmatowi już wypowiedziałam ... i oczywiście zaczęły się telefony. Dlaczego tak trudno jest niektórym zrozumieć, że Nie, to naprawdę znaczy Nie!!!!????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie gratulki... choć zasługa ma w tym niewielka:p

 

Pewnie Depsiu, że każde inne... dla mnie na pewno;)

 

 

oj darzy wam sie, darzy gospodyni :D

 

 

Skąd wiesz??? pooodgląąąądaaałaaaś:rolleyes:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wczoraj w godzinach wieczornych urodziłam sobie dziewczynkę do kompletu:wiggle::cool::lol:

 

no dobra nie ja tylko Nadia... i zrobiła mi przeogromną niespodziankę bo mała jest BIAŁA!!!!

 

no taka ecru...

 

bardzo mi się podoba ta maść i właśnie taką miałam dokupić:lol2:

 

 

Tylko Nelsio jakoś krzywo patrzy:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz??? pooodgląąąądaaałaaaś:rolleyes:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wczoraj w godzinach wieczornych urodziłam sobie dziewczynkę do kompletu:wiggle::cool::lol:

 

no dobra nie ja tylko Nadia... i zrobiła mi przeogromną niespodziankę bo mała jest BIAŁA!!!!

 

no taka ecru...

 

bardzo mi się podoba ta maść i właśnie taką miałam dokupić:lol2:

 

 

Tylko Nelsio jakoś krzywo patrzy:rolleyes:

 

nie wiem skad wiem :D czyli biala plowa taka jak lubie najbardziej:popcorn:czekam na foty, powinnam chyba jakas kase brac za przepowiadanie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...