Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

koś, koś, zobaczysz, że im się znudzi ;) a jak ziemia miękka będzie to takie skoszone nie będą tak gryzły i łatwiej będzie choć część wyciągnąć. My mamy na polu za płotem istną plantację pokrzyw różnej maści. Zawsze coś przelezie ale koszenie i wyrywanie każdej pokazującej się ślicznotki utrzymuje naszą część w kulturze ;)

 

 

zakładam dwie pary rękawiczek, pod szmaciane jednorazowe gumowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja tylko cichutko, żebyście tak totalnie nie eliminowały tych pokrzyw jeśli lubicie motyle.

Rusałka admirał żeby żyć w formie gąsienicy żywi się właściwie tylko pokrzywą.

Jest pokrzywa jest rusałka :yes:

http://motyle-motyle.strefa.pl/images/120/rusalka-admiral.gif

Inne rusałki do życia potrzebujące pokrzywy i zachwycające nasze oczy:

 

http://motyle-motyle.strefa.pl/images/120/Rusalka-pokrzywnik.gif pokrzywik

 

http://motyle-motyle.strefa.pl/images/120/rusalka-pawik.gif pawik

Edytowane przez sipatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawik też lubi pokrzywy? No to u mnie się może utuczyć. Ale przezornie zapytam - a co je gąsienica pawika? Bo od kiedy jakieś gąsienice zjadły mi agrest jakoś mniej jestem przychylna motylom ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyeliminowanie WSZYSTKICH pokrzyw nie mam żadnych szans... dla motyli zostanie:wiggle:

 

a z alpaczej pasieki muszę powyrywać bo są na liście szkodliwych dla tych potworków, na szczęście nie mają ochoty ich konsumować więc i za bardzo mi się nie śpieszy z tym wyrywaniem... ale kiedyś się wezmę;)

 

Na pocieszenie mam tylko tyle, że dziady tylko na DOBREJ ziemi rosną:p

 

 

Ewa motylom jako już motylom to pokrzywy chyba już niepotrzebne, to właśnie gąsiennice Iza pisze... hmmm... nigdy nie widziałam żadnych glizd na pokrzywach:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawik też lubi pokrzywy? No to u mnie się może utuczyć. Ale przezornie zapytam - a co je gąsienica pawika? Bo od kiedy jakieś gąsienice zjadły mi agrest jakoś mniej jestem przychylna motylom ;)

 

Ewa, przecież napisałam że gąsiennica rusałki musi jeść pokrzywy :lol: ale inne zieleniny pewnie też ma w swoim zestawie. Dorosłe motylki to nektar zwykle piją, ale czytałam, że nie pogardzą też innymi słodkościami, np. winogronkami :lol2:

 

Co do agrestu to nie wiem, który motylek Ci go wyżarł - może jakiś NICPOŃ :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...