Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No zaczytała się:sick:... to zdecydowanie silniejsze niż narkotyki...

 

to zdecydowanie silniejsze ode mnie:confused:

 

 

Większość czytadeł łatwych, prostych i przyjemnych jak ta ja je nazywam łykam przez jeden wieczór. Larsson jest mniej prosty i zdecydowanie bardziej przyjemny... a że jeszcze między wierszami wciągnęłam dwie ostatnie pozycje Michalakowej to mi się dwa dni zeszły:rolleyes:

Dobrze, że pogoda średnia powiedzmy to i kaca za wielkiego nie mam... moralnego oczywiście...

Idę zobaczyć co kwiczy;)

 

O strzyży jeszcze nic nie wiem, po 15 mają dzwonić... znaczy po dzisiu:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ten film jest prywatny" mi się wyświetla... ale coś w wiadomościach było o kocie broniącym dziecko. Pies szarpał za nogę dzieciaka? nie wiem na rowerze?, hulajnodze? jakoś tak...

i kotecek rzucił się na biedaka, chwilę gonił intruza, ale zaraz wrócił coby zobaczyć czy nic się nie stało.

 

a co z tym końcem???:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego wszystkiego jednego nie rozumiem - a ten z kamerą to niby co? Nagrywał zamiast psa pogonić? Kotem poszczuł? Coś mi nie pasuje...

Może dlatego zablokowali, że ktoś sobie żarty robił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj TARcia, nie zachęciłas mnie..

Ale dołujące czy raczej nudne?

 

Ja jeszcze nie tknęłam a dotąd słyszę pozytywne opinie ale jak mi ktoś zaczyna opowiadać to mnie to co słyszę nie zachęca....

 

nie ma chemii jak dla mnie, mecze sie czytajac. to tak jak z rowlins mialam - Pottera lykalam w jeden dzien a te jej powiesc trafny wybor meczylam kilka miesiecy choc fajna byla, ale tak jak HP moge czytac po kilka razy tak po te jej powiesc powtornie nie siegne.

 

millenium przeczytalam moze z 80 stron i nie pamietam o czym czytalam wiec to oznacza, ze chyba jest nudna:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ani nudne, ani dołujące - raczej ekscytujące, pod warunkiem, że ktoś lubi kryminały z polityką i pieniędzmi w tle.

 

 

Zresztą to był pierwszy kryminał skandynawski który przeczytałam, potem lawinowo przeczytałam kilkadziesiąt innych. Zawsze pocieszam się, że to fikcja literacka. Choć np. Mankel pisze też na podstawie różnych doniesień prasowych, Mózg Kenedy'ego, Comedia infantil) pisze o Szwecji i Afryce.

 

A życie potrafi być straszne i to dlatego, że niektórzy mogą, tak po prostu mogą gnębić, dręczyć, katować innych :bash:

 

 

zdecydowanie nie są to Harlekinki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak skończę Dobrą Kobietę Alice Munro, to wypożyczę ,,Miedzę" Andrzeja Muszyńskiego:

 

Andrzej Muszyński to nowy mocny głos w polskiej prozie. Jego zbiór opowiadań "Miedza" jest przejmującą i wyrafinowaną literacko opowieścią o współczesnej prowincji Polski i życiu na pograniczu. To rzecz o utracie i poszukiwaniu wspólnotowości, która zwykle okazuje się utopią, o pomieszaniu języków i tożsamości. Czuła i szczera gawęda o pustych polach i wymarłych wsiach, o ostatnim chłopie i ostatniej miedzy - o świecie, który ginie, bo nie nadąża za pędem nowoczesności i nie umie zrezygnować ze swoich wartości. Ten świat właśnie Andrzeja Muszyńskiego wybrał na swojego kronikarza i poetę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...