Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

Powody są dwa...

 

po pierwsze nie respektuje pastucha...

żeby linka była na 20 cm od ziemi to i tak przejdzie pod nią.

 

Rozpędzę na maxa kopytka, przed samym pastuchem tylko łepa przychylę, po grzywie się prześlizgnie i w najgorszym wypadku tylko w zadek prądem obskoczę...

a po drugie dokucza Karolci, nie potrafi wydumać dlaczego ona taka mało ruchawa:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki...

Drimeth... wet sugerował, żeby jeszcze raz ją odrobaczyć, czymś o innym spektrum działania, chyba jutro podjadę i na wsjaki słuczaj zapodam.

Po witaminkach widać znaczną poprawę, chociaż po nocy nadal ciężko jej się rozruszać.

 

Czyli w sumie podobne przypadki.

Trzymam kciuki, żeby się kobyłka pozbierała szybciutko.

A kiciuś na pieńku cudowny. Plamki na futerku prawie takie same jak pieniek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak już odrobaczysz i poprawy nie będzie to może rtg stawów? Bo tzw. poranna sztywność to moze być przy zmianach zwyrodnieniowych i może ją boli po prostu zanim się rozrusza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, pracowałam kiedyś (no, 20 lat temu) na kolonii jako biały personel. Roboty miałam, co kot napłakał, na szczęście dzieciaki nie chorowały. Przez 3 tygodnie siedziałam w dyżurce - bo mogło się coś stać. Stało się... pielęgniarka miała może ze 40 harlekinów. I ja je wszystkie przeczytałam. obawiam się, że pod koniec musiałam sprawiać dziwne wrażenie

 

Ewa, ale Tobie to się bilansuje z dużą ilością literatury fachowej i wychodzi średnia coś jak u nas wszystkich:yes:, więc czytaj, czytaj, smacznego :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...