Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kciuki mocno trzymam za mą faworytę :cool:

 

 

Faktycznie wielkie szczęście masz, mając takiego fachowca pod ręką - tym bardziej, że na stojąco obrabia zwierzynki... i to tak ładnie :lol:

 

 

 

 

Kto ma mieć takie pokłady cierpliwości jak nie Ty, jak pomyślę sobie o mozaikach :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki... ale chyba nie ma za co:rolleyes:...

 

nie wiem na ile mi tej radośności starczy:p

 

chociaż... mozaiki to krótka dłubanina, ale krzyżykowe obrazy i to ze schematów które robię...

taki obrazek to rok dłubania... to na futro mi roku nie potrzeba:wiggle:

najgorzej go na początku przebrać, później chyba będzie przyjemniej, a już samo dziurganie to wręcz sama przyjemność:lol:

Tylko teraz muszę w oddzielnym pokoju siedzieć zamknięta żeby mi domowe zwierza za bardzo nie pomagały. Trza pomyśleć o jakiś audiobookach bo zdziczeję:sick:

 

 

Karolcia zdecydowanie lepiej:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę się nie śmiać z mojego Hugona!:mad:

 

No to się nie przyznam, że mało nie spadłam z fotela .....

 

 

Syzyf by wymiękł, a Kopciuszek złapał wqrwa...

 

Umarłam ....http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c041.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed strzyżą to nie chcę ich dodatkowo stresować. W przyszłym roku będą mniej zarośnięte to może i śmieci będzie mniej.

 

Rozłożyłam dwie ogromne zasłony ale w ferworze walki się wizęły i pościągały:sick:

 

muszę o czymś sztywnym pomyśleć... w najgorszym razie wylewkę betonową czasnę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłam skubać Channelkę... znaczy ten worek, tj. 1/3 Channelki:D

 

Twierdziłam, że pajęczyna przy jej włóknie to lina okrętowa...

 

Wczoraj zaczęłam Hugona...

 

Channelka przy jego włóknie to...

 

lina okrętowa:rotfl:

 

dodatkowo jest bardzo karbowana, po alpaczemu "karbikowana", nie znam się ale to podobno dobrze:D

 

przebrana i podzielona na pasma wygląda jak wata cukrowa i tan kolor:rolleyes:

 

jak to u mnie z nazwami;), Czoko zamiast Coco, Boszzz zamiast Boss... no to włókno Hugona jest w kolorze Toffi Late... Cafe Late ma zimniejszy kolor, ten jest... hmmm... o wiem! słodziutki:lol::lol::lol:

 

Dodatkowo jego runo jest tak niesamowicie gęste, że tylko ziarenka piasku w nim są, a poza zewnętrznymi słomkami w środku nie ma nawet jednej! Niesamowite... Jak wyrzuciłam tą 1/3 na podłogę to jakbym chciała spowrotem na zwierza popikować to starczyło by na 10 potworów. No i przecież chłopak w gaciach został:D

 

Szkoda, że nie mam możliwości pomiaru grubości, nie macie gdzieś mikroskopa... albo innego mikronometru???

 

Cała zakręcona jestem tym runem... a jeszcze nie mam kołowrotka:rotfl::lol2::rotfl:

 

oj będzie się działo:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...