Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

moze cria bedzie w tych kolorach choc pewnie po mamusi lub tatusiu barwienie bedzie miec :cool:

 

marne szanse... bynajmniej w pokoleniach dziewczyn od dawna same brązy:), a greya to w ogóle ciężko się dochować nawet po dwóch greyowatych rodzicach... to tak jak z Lolitką, raz na ileś tys. urodzeń... znaczy swoją szansę już wykorzystałam:D

No i Nivea! Biała z dwojga rudzielców!!!

 

 

Hmmm... Grey czuje się zaniepokojony ;)

 

ale że czym:eek:??????

 

aaaaaa!!! wiem!!!!

 

że ktoś w końcu zweryfikuję jego zbyt ciornawą greyowatość:rotfl:

 

 

 

Pozdrowienia zostawiam! :hug:

 

 

również pozdrówkam:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku pamięci bo sezon się zaczyna

 

Przypominam Toli a przede wszystkim mamom ,ze właśnie zaczęło się kwitnienie czarnego bzu z którego robi sie przepyszniutki sok ,na którego wspomnienie już mam ślinotok .....nie jest pracochłonny i myślę ,że jak się go raz skosztuje......

 

 

sok z kwiatów

40 kwiatów (nie płukać .....ja rozkładam na białym papierze aby wszystkie robaczki powychodziły)

4 cytryny pokrojone w plastry (porządnie wyszorować)

10 dkg kwasku cytrynowego

4 litry wody

 

 

zalać kwiaty i cytryny i pozostawić na 48 godzin

 

 

odcedzić ....dodać 4 kg cukru ...delikatnie podgrzać dla lepszego rozpuszczenia cukru ......rozlać do słoików i pasteryzować kilka

minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marne szanse... bynajmniej w pokoleniach dziewczyn od dawna same brązy:), a greya to w ogóle ciężko się dochować nawet po dwóch greyowatych rodzicach... to tak jak z Lolitką, raz na ileś tys. urodzeń... znaczy swoją szansę już wykorzystałam:D

No i Nivea! Biała z dwojga rudzielców!!!

 

 

no to do 3 razy sztuka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieraj kaskę :rotfl:

Za sto lat uzbieram, bo ostatnimi czasy nie potrafię mamony nie wydawać.

Dziś na chwilke tylko wpadłam na rynek kupić sobie sweterek na wyjazd a kupiłam klapki (ale w baaardzo przystępnej cenie) piżamkę, tuzin majteczek albo dwa tuziny, sukienkę... i tylko sweterka nie kupiłam :no:

A miałam wziąć kaski tylko na sweterek.

 

Kurrrrrrrdeeeeeee :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...