Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mile mnie połechtało Ewczyne NAWET DO DPSi... :lol2:

Ja mam bloga już dobre kilka lat, a nie znikam z fm.

Choć czasem mam ochotę, każdy kiedyś potrzebuje odpoczynku od foruma.

Jak się zbudowało, co się miało zbudować, to forum już nie jest tak ekscytujące, tak życiowo potrzebne.

Tyle, że poznajemy tutaj niepowtarzalnych i jedynych w swoim rodzaju ludzi, którzy potem stają się naszymi przyjaciółmi bądź znajomymi z realnego świata.

I niech mi kto powie, że internet nie pozwala ludziom na życie towarzyskie, bo przepadają w wirtualu...

Nie w naszym przypadku! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę odpowiedzieć i Ty możesz odpowiedzieć... i inne komentarze możesz cytować...

 

no co tam jest innego niż tu?:rolleyes:

nie, bo nie ma ciągłości. Jest wpis i komentarze pod nim. Zaczyna się gadać a tu drugi wpis i co? komentarze pod tym drugim, bo do poprzedniego już nikt nie zajrzy? To mnie najbardziej wkurza w blogach. poszatkowanie. Powinien być, oprócz kolejnych wpisów, taki jeden ciągły, równoległy. To OK. Ale żaden blog tego nie robi. Na blogach są tylko wpisy właściciela a reszta to mało znaczące dodatki. Poczytaj, pogłaskaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest co piszesz Ewa.

Ja też mam takie jakieś kłopoty z czytaniem blogów.

Czasem nie umiem nawet u niektórych doszukać się kolejności zapisów i wychodzi mi groch z kapustą.

Na forum jest ciągłość gadania, a jak nie wiem o co chodzi to sobie wstecz pójdę i już wiem co jest grane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w sumie gorzej na forum. :p

Bo tu mnóstwo wątków, w wielu wątkach te same osoby i gadają o czymś, o czym była mowa całkiem gdzie indziej, w innym wątku - a ja oczywiście nie wiem, o co chodzi.

Na blogu tematami, poukładane, wpisami, kategoriami, tagami, jak kto chce.

Tutaj - wszędzie groch z kapustą. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też na Picasie, tam jest wsio w pariatkie...

Próbuję się przenieść najpierw do nowego lapka, niestety z win8, a później prawdopodobnie do wordpressa z blogiem. Tyle, że w lapku mężuś namieszał i przywracają się ustawienia fabryczne... już ponad godzinę:bash:

 

Korzystając z chwili porządkuję zdjęcia... boshe!!!! kto ich tyle napstrykał?!?!?!?!?!:eek:

 

Chyba najlepiej zrobię jak... pójdę spać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...