Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja to jednak mam dobrze na tym wordpressie...

Na blogu mam kilka "wpisów" niewidocznych, zapisanych jako szkic, do dalszego opracowania.

To do nich własnie wrzucam zdjęcia z lapka i potem sobie kopiuję adres i wrzucam, gdzie mi trzeba.

Blog jest równocześnie moim hostem dla zdjęć, mam nadzieję, że nikt mi nigdy nie wywinie tam żadnego numeru z płaceniem!

Zraziłam się do platform hostingowych po jajach z fotosikiem, jak wprowadzili płatność.

Nigdy więcej czyjejś łaski ze zdjęciami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przekroczysz 3 giga to w WP też każą Ci płacić! Ale 3 giga to nie 100 mega:rolleyes:

Z tego co się orientowałam to w WP jest identycznie jak na onecie z obsługą blogów, w sensie tych wszystkich dodatków, szablonów, widgetów itd.

 

Muszę zainstalować spolszczoną wersję i się przemeldować... chociaż naczytałam się o problemach z blogami na WP:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewno, że na com. :yes:

Czasem są problemy, jak wszędzie.

Na bloggerze dziewczyny też często się wkurzają, więc ideałów chyba nie ma...

A jak się skończy 3 giga, to... zawsze można założyć kolejny blog, np. z kołowrotkiem wśród zwierząt vol. II i znów mieć 3 giga! :lol2:

Mnie zostało jeszcze duuuuużo miejsca, ale ja zawsze zmniejszam foty tak, żeby dłuższy bok miał 900 pikseli, nie więcej.

Wtedy ich wchodzi..... i wchodzi..... i wchodzi.....i jak szybko się ładują.... :cool: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłaś zdjęcie na blogu? Co to za droga :eek: pięknie jest

 

Nic nie zmieniałam... chyba:rolleyes:... idę zobaczyć:lol:

 

Wolu...co? :o

No to może spróbuj na bloggerze... :rolleyes:

 

zostaję tutaj... zdjęcia i tak mam od zawsze na picasie to nadal se tam potrzymam, a same wpisy mało miejsca zajmują...

 

 

 

Matko jedyna, co to znaczy "woluminować"??????

 

po mojemu znaczy pisać kolejne woluminy, części bloga... jak ten mi się zapcha:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...