Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

Dorfi... zdążysz, przecież to już duża chłopina :roll: ...

 

Agatko... jak rozumiem miejscówę już mamy :D ... trza trunki szykować 8)

Witam !! :p

to u kogo ta impreza?? gdzie i kiedy??? :lol: :lol: :lol:

 

No ja od maja/ czerwca do Benia zapraszam!!! Pokoi "dziecięcych" trzy, narazie dzieci brak :wink: :lol: :lol: :lol: Więc nocelg zapewniony!!! O to się nie martwcie no i naleweczki tez się znajdą! :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Arctico, przepiękny aniołek!! Juz sobie wyobraziłam choinkę całą w takich ozdobach! :D

Witam się grzecznie, bo jeszcze chyba Twojego dziennika nie odwiedzałam??

 

Dziękuję i witam w moich skromnych...

 

Ten aniołek to nie bardzo na choinkę... za duży troszku... ponad 20 cm ma... chyba, że na taką megachoinę... taką supermaeketową :wink: :roll: :lol:

 

W zeszłym roku robiłam takie mniejsze, na choinkę właśnie... ale wzięły mi się i rozlazły po znajomych :wink: (jeden się w galerii uchował) :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felicia cudna. Ja się za nią jeszcze nie zabrałam, bo postanowiłam skończyć obrus (który zaczęłam dwa lata temu :oops: )

 

:lol: :lol: :lol: , jak pomyślę ile rzeczy jednocześnie robię :lol: :lol: :lol:

 

aniołka polecam, nie przypuszczałam, że taki duży wyjdzie, muszę jeszcze koleżankę, tą z sukienką w ananaski zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaluś... najlepiej to pewnie będzie samochodem :lol: :lol: :lol:

pamiętasz... jedynka, sprzęgło, gaz, sprzęgło dwójka....

 

dojedziesz dojedziesz... jak Ty nie jedziesz to ja też nie :D , dobry szantaż cooo???? :wink:

ide sprawdzic na mapie ile to km ?? :o :o :o

 

Ups... 469 km...

To może jednak poczekamy, aż mi chałupa urośnie... to będzie tak pośrodku... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaluś... najlepiej to pewnie będzie samochodem :lol: :lol: :lol:

pamiętasz... jedynka, sprzęgło, gaz, sprzęgło dwójka....

 

dojedziesz dojedziesz... jak Ty nie jedziesz to ja też nie :D , dobry szantaż cooo???? :wink:

ide sprawdzic na mapie ile to km ?? :o :o :o

 

Ups... 469 km...

To może jednak poczekamy, aż mi chałupa urośnie... to będzie tak pośrodku... :roll:

no tak :( :( :(

samochodem napewno nie przyjade :x :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie piękności!!! :D

Cześć Arctico! :D

Gdzie, jak można się nauczyć robienia tak pięknych rzeczy?

A jaką techniką zrobiłaś tą śliczną damę na obrazie, w białej sukni z niebieskimi kokardami? Przeeepiękne to jest!

 

Idę nadrobić zaległości. Coś tu o nalewkach czytałam... 8) :lol:

 

Witaj i dzięki...

Już pisałam, naprawdę niewielka filozofia :roll: , raptem trzy możliwe kombinacje...

 

Ta dama o którą pytasz to Madame Rimsky - Korsakov... wydziergana krzyżykami 8) , tutaj potrzebne trochę wytrwałości bowiem obraz składa się z 52 tysięcy krzyżyków :D

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaluś... najlepiej to pewnie będzie samochodem :lol: :lol: :lol:

pamiętasz... jedynka, sprzęgło, gaz, sprzęgło dwójka....

 

dojedziesz dojedziesz... jak Ty nie jedziesz to ja też nie :D , dobry szantaż cooo???? :wink:

ide sprawdzic na mapie ile to km ?? :o :o :o

 

Ups... 469 km...

To może jednak poczekamy, aż mi chałupa urośnie... to będzie tak pośrodku... :roll:

no tak :( :( :(

samochodem napewno nie przyjade :x :cry: :cry: :cry:

 

Chyba, że przyjedziesz do mnie, Wawka pośrodku (nooooo.... prawie :roll: ) i dalej pojedziemy razem... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dama o którą pytasz to Madame Rimsky - Korsakov... wydziergana krzyżykami 8) , tutaj potrzebne trochę wytrwałości bowiem obraz składa się z 52 tysięcy krzyżyków :D

 

Pozdrawiam serdecznie

Bossz!.. powalające! :roll:

 

Kobieto, skąd masz tyle cierpliwości!! :o

 

Ja co najwyżej kiedyś swetry na drutach robiłam! No naprawdę, jestem pod wrażeniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dama o którą pytasz to Madame Rimsky - Korsakov... wydziergana krzyżykami 8) , tutaj potrzebne trochę wytrwałości bowiem obraz składa się z 52 tysięcy krzyżyków :D

 

Pozdrawiam serdecznie

Bossz!.. powalające! :roll:

 

Kobieto, skąd masz tyle cierpliwości!! :o

 

Ja co najwyżej kiedyś swetry na drutach robiłam! No naprawdę, jestem pod wrażeniem!

 

Jak już pod takim wrażeniem jesteś... to powalę ostatecznie 8)

Właśnie tworzę dwa kolejne... jeden prawie 120 tyś. krzyżyków, drugi... troszkę mniejszy 92 tyś. krzyżyków 8) .

 

Tak już mam... taka popaprana jestem :-? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorfi... zdążysz, przecież to już duża chłopina :roll: ...

 

Agatko... jak rozumiem miejscówę już mamy :D ... trza trunki szykować 8)

Witam !! :p

to u kogo ta impreza?? gdzie i kiedy??? :lol: :lol: :lol:

 

No ja od maja/ czerwca do Benia zapraszam!!! Pokoi "dziecięcych" trzy, narazie dzieci brak :wink: :lol: :lol: :lol: Więc nocelg zapewniony!!! O to się nie martwcie no i naleweczki tez się znajdą! :D :D :D :D

 

Nie wiem, czy cuś z tego Waszego Lublina wyjdzie... bo Kali wyskoczyło prawie 500km drogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...