Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No Lejdi przegapić?!?!:o

 

Zresztą na żywo przecież ją widziałaś:yes::D

 

Przepisu na krówki to nie mam ale przepis z wykorzystaniem krówek na coś jak dla mnie super dobrego kiedyś wrzucę...

 

a niebawem na blogu...

 

moja dzika Zośka :cool:

jakby się ktoś pytał to to centkowane to moja noga:yes:

 

P1030605.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa bo Ci oczy koniami zarosły:rolleyes:

Jak byliśmy u koni to Lejdi przyszła po drugiej stronie ogrodzenia i nawet jaj jabłka prosto do mordy dawałam:)

 

Brazula... tamto cholerstwo to nawet rogów nie ma, moja Zośka ma ale !!!

jest i będzie z pięć razy mniejsza. Teraz jakoś ze 12 kilo waży, dużo większa nie urośnie bo jej mama była taka jak ona teraz na wielkość.

Chociaż wie do czego służą róski:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam bloga.. super Aniu :)

W jednym miejscu tyle wspomnień i przedstawienie po raz kolejny kopytek, łapek i raciczek... dla mnie to kolorowy zawrót głowy i za nic ich nie pojmę, które to które...

Przepisy są smaczniusie... ale ja też nie będę NIC robiła... bo w spiżarce wszystkiego pełno...

Za to filiżankę masz boską :)

A jak kiedyś do tego Włocławka się wybierzesz i zobaczysz taki czy podobny fotel... to ja poproszę kup go dla mnie.. jest cudny...:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się cieszę, że się podoba:)

 

Pompadurki też lubię ale nie jest to moja ulubiona filidżanka;)... śliwki w czekoladzie masz???:rolleyes: O! Właśnie! Miałam po śliwki jechać!

 

Krowinki to i chłopu mojemu się mieszają, więc spoko;) a z tym Włocławkiem to serio??? Bo będziesz musiała przyjechać:wiggle:

Dzisiaj się wybierałam ,ale psia pogoda strasznie i mi/nam się nie kciało, ale za tydzień to już chyba nie wytrzymam:rolleyes:

 

Ps. Następnym razem zostaw ślada;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania.. ale ja to blogowa nie jestem i tutaj napiszę...

 

Śliwek z czekoladą nie mam.. ale słyszałam, że smak obłędny jest... a teraz to ja robić za nic nie będę, bo ja zepsuta teraz jestem... innych przetworów też robić nie zamierzam, bo spiżarka pełna..

Jedynie to nam trunki wychodzą.. ku uciesze naszej i gości... nie ma nic lepszego jak dobre winko czy inny mocniejszy trunek.. to nigdy się nie zepsuje...

 

A wiesz, że ja też starocie bardzo lubię.. i mój salon tego przykładem... do Włocławka mam kawałek spory drogi... ale kto wie... (Nie pamiętam gdzie mieszkasz...)

Od dawna mam ochotę poznać Was.. o stadku nie wspomnę, ale tak nie potrafiłabym chyba żadnego zwierza nazwać po imieniu... no może Zośkę bym rozpoznała, bo na razie najnowsza i sama... ;)

A jabłka to Ty masz w tym roku.... ? Kiedyś pisałaś (lata temu i już nie bardzo pamiętam) o starych drzewach z kosztelami... i nie wiem czy takie normalne stare odmiany malinówek też masz?

Jak tak.. to zjedz za mnie... kocham prawdziwe malinówki i kosztele.. ale teraz to już się takich nie kupi.... Nawet jak pisze malinówka.. to koło malinówki nie leżała, a kosztele to wcale kosztelami nie są...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas odwrotnie... trunki nawet te nie za mocne na szczęście się nie psują, chociaż dwie zgrzewki piwa się przeterminowały:rolleyes:

takie z nas ankoholiki;)

 

My jeszcze 50 kilosów za Włocławkiem od Ciebie.

 

Naszą ziemię kupiliśmy z prastarym sadem, i są w nim PRAWDZIWE !!! kosztele i malinówki i krąselki jeszcze rozpoznać umiem, szare i złote renety... kilku odmian nie znam. Tyle, że w tym roku jabłuszka owszem są, ale ze względu na niemiłosierną suszę są maleńkie. Orzechy i mandarynki:rolleyes: tylko krąselki jakieś w miarę normalne wymiary mają:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...