Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jajcok Arniki mi się czasem sni. Przepis mam.. i co z tego. To jest przepis z rodzaju "weź kopę jajek prostu spod kury, uwarz (zdestyluj) samogonu i połacz" :) Nie mam kury, nie mam tylu jajek i nie mam bimbru. Powiem wam, że raz zrobiłam pół porcji na spirytusie kupnym i to nie było to. Może jakby na brandy zrobić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobisz... na brandy czy whiskaczu nie wyjdzie... to jest taki specjalny specyfik... to jest winiak...

No i swojskie jaja.. to akurat Ania ma, (taką mam przynajmniej nadzieję....) ja kury nie mam, ale kopę jaj od kury zawsze nabywam... co z tego, że drogie, ale dobre i nie świecą... jajcok dobry wychodzi, a i do jajecznicy doskonałe... Jajecznicy ze sklepowych jajek nie lubię.. czasami zjem jak ktoś częstuje, bo nie wypada.. ale nie przepadam... do jajcoka jeszcze naturalna wanilia z laski i cukier trzcinowy..

Podstawa to specjalny winiak, i swojskie jaja.. inaczej nie wyjdzie.. nie ma zmiłuj...

Ewa.. a będziesz gdzieś koło nas? jak co to mam jajcoka... poczęstuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie o bimber chodzi :no: , a o destylat winny rektyfikowani kilkadziesiąt razy, bez pogonów i przedgonów.

W skrócie winiak..

Fakt.. o to trudno;)

 

A do TARci się nie wybieram.. przynajmniej nie teraz.. a kiedy nas zaprosi.. to Bóg wie...;) No i chyba nie bardzo jesteś po drodze....

Ale może kiedyś...

 

Jajka od zielononóżek mogą być jak najbardziej...

Tak mnie naszło, że kogel mogel sobie zrobiłam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię jajek... tylko te zielononogie mi ewentualnie wchodzą, nie czuję się po nich źle jak po normalnych... a kogla mogla to już całkiem nie lubię. Czasami jak chłopaki jedzą to maleńką łyżeczkę...

Z kogla mogla to ja mogę tiramisu:lol:

 

 

Nie odpowiedziałaś mi, a na zwykłej białej wódce nie wyjdzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedziałam.. nie wyjdzie.. absolutnie,... nawet nie rób bo szkoda składników...

No może nie całkiem obiektywna jestem... wyjdzie.. dla jednych dobre, dla tych co spróbowali dobre, będzie nie dobre...

 

I ja też jajek nie lubię.. zjem jajecznicę, ale z czymś ona musi być... i tyle co ja zjem.... no i swojskie muszą być, bo te ze sklepu "świecą"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jajcoki, likiery i inne takie tam mnie nie ruszają, ja z tych, co to bez kawy ni hu hu!!!

 

Jajecznicę z kupnych mogę zjeść (najchętniej od kur z wolnego wybiegu) ale na mięko nie ma przeproś, muszą być od mojej ukochanej Sąsiadki, inne nie smakują tak dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...