Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Oooo, ja też z rozpoznaniem Zośki nie mam kłopotów, ale tez i uwielbiam tę kozunię!!!

 

Ja jak Depsia, nie mogę uwierzyc żeby nawet największy głupek źrebaka od łosia nie odróznił, no qurczę!!! Chociaż .... sama już nie wiem, są momenty gdy jestem świadkiem takich hardcorów, że ło mamuniu .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ślepa nie jestem... dopiero ślepawa, pinglami wspomagana, a jak się Vito urodził to w pierwszej chwili myślałam, że psinka jakaś z kobyłkami śpi:p A łoszak... jak kolor odpowiedni i źrebię dopiero co urodzone, kończynki jeszcze sztywne, łepetyna przecież ogromna...

Taki noworodek to nawet i troszkę podobny, dopiero po kilku dniach bardziej do kunia się robi podobny:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja oglądam sobie kamizelki. Ale na razie jeszcze nie widziałam takiej, jaką bym chciała a wytłumaczyć nie umiem. No i pierwszeństwo ma szafa ;).. pewnie poczekam na nowe strzyże, bo Hugonowa ma być...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depsia, Braza... dziękować :oops:

 

Ewa, Prababka... jak z mojego Hugona to niestety czekać trzeba, Stary łobuz już się cały ukręcił, na kamizelę nie starczy. Tyle, że nowy Hugo będzie zdecydowanie jaśniejszy...

 

a poza tym mam taką cichusieńką nadzieję, że przy przyszłej strzyży będzie szersza gama kolorystyczna :p :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już przestaje być śmieszne.

Wyrosła z Ciebie hodowczyni pełną gębą!

 

Miło mi czytać... że byłam śmieszna :p

 

 

Jaśniejszy to lepiej. Bo ja chciałam jasne z ciemnym obrobieniem, rozpinaną, dopasowaną od podbiustu a rozszerzoną do dołu, no wymyślam sobie ale może gdzieś ustrzelę wzór :)

 

W wolnej chwili też poszukam... ale to niebezpieczny krój, ja zawsze w czymś takim wyglądam na ciężarną:rolleyes:

ale to chyba z racji pokaźnego biustu:D

 

Arctica....podziwiam... czego Ty nie potrafisz kobieto zrobić...:eek:....ale i tak Twoje hafty przebijają wszystko....:yes::yes::yes:... są przeeepieeekneee

Pozdrawiam

Nina

 

O! Fajnie, że zajrzałaś :)

 

Hafty to baaaaaardzo pracochłonne som, a w tych dziurgankach najbardziej dumna jestem z tego przędzenia. Miałam obawy czy dam radę... prządki to już prawie wymarły gatunek :D

 

 

A za co dziękować, toż to sama prawda jest!!!!

 

Musze poczekac jak Ewa na alpakowe cuda, pierwszeństwo u mnie teraz ma łazienka i drewutnia .... niestety:bash:

 

Spoko! Alpaka nie zając :lol:

 

No właśnie, łazienka... :sick:

 

Ja to nie wiemco można robić przez pół roku na dwóch metrach kwadratowych??? :rolleyes:;):hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...