Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W naturze jest jeszcze głębszy! Musiałam sztucznie rozjaśniać zdjęcia bo nie można się było pyszczka dopatrzeć. Ona jest bardzo, bardzo gorzka czekolada, taka 98% cacao;)

 

Właśnie przed chwilką prałam ukręcone runo Chanelki, jest przepięknie brązowe... a tamto będzie jeszcze intensywniejsze i chyba ciut chłodniejsze, w barwie oczywiście:). Ludziom w sensie klientom bardziej pasi kolor Czokity ale dla mnie zdecydowanie głęboki brąz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl:

 

 

 

już miałam guglować te procentowe szanelki:lol:

 

 

Alpaki mają swój zapach, może nie tak intensywny jak wielbłądy ale mają... trochę chyba podobny do wielbłądów. Duże znaczenie ma zadbanie zwierząt, ja sprzątam alpakarnię co dziennie ale niestety niewielu hodowców tak robi. Wiadomo, że im dłuższe runo tym zapach intensywniejszy bo starszy ale... no a konie nie śmierdzą??? Pewnie, że śmierdzą! Nieraz sama od siebie czuję, że śmierdzę koniem:oops:

 

Jak się oślicę naprzytulałam to później się domyć nie mogłam... a w ogóle to jestem zachorowana na osioła!!! O!!!

 

NIGDY nie będzie pana do pomocy!!! Przyrzekam uroczyście :cool:

 

jak zaczniemy się starzeć i nie dawać rady będziemy powolutku redukować nasze stado... ale po pierwsze mam nadzieję, że jeszcze trochę, na litość B nawet jeszcze czterdziechy nie mam, a po drugie to może jakieś wnuczątko zarazimy:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obra!!! Konie NIE śmierdzą... konie maja SWÓJ zapach...

dla mnie też nie śmierdzą, ani konie ani koński gnój... ale o gustach się nie dyskutuje;)

 

 

Arni... syn ma 17 lat... sama se odpowiedz z tymi wnuczkami, po mojemu bliżej niż dalej;)

Kumasz dobrze, tulgnij się na poprzednią stronę, a zresztą

 

Koko

 

P1040457.JPG?gl=PL

 

i Gabriella - Gabi

 

P1040508.JPG?gl=PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smród to sprawa względna - wszystkie zwierzęta mają swoje zapachy, kot, pies, koń - to moje preferencje. Zdecydowanie lepsze niż przepocony i niemyty człowiek. Bydło i trzoda niekoniecznie ale nie znam ich zapachu tak naprawdę. Za to zupełnie inną sprawą są odchody tych zwierząt :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałam napisać, a człowiek nie śmierdzi?!?!?!?!?!?!

 

To nie myjcie się przez parę dni to zobaczycie;)

 

Gosiek - krowy mają mniej intensywny zapach niż konie, to co nam się kojarzy ze smrodem od krów to obora pełna gnoju tak daje! Ręka po głaskaniu moich krów jest tylko brudna, po głaskaniu koni jest brudna i ma koński zapach:yes:

Zośka też nie ma zapachu - dobrze, że jest panienką to nie capi!:lol: Ciekawe czy cap po sterylizacji też capi? Hmmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde zwierzę ma swój zapach, tyle że koty - pachną pięknie...

Najmniej miły zapach zwierzęcia, który znam to zapach fretki i tchórzofretki w domu, jedzie starym moczem, fuj.

Ale to one tak capią, to nie ze względu na zaniedbania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kot jest cwaniak, przyjmuje taki zapach, jaki pasuje do otoczenia. Nawet nie wiem, czy mają swój własny ... chyba nie, bo potencjalne pożywienie wyczuło by takiego delikwenta z daleka!

 

Konie, krowy, świnie .... wszystkie nie maja najgorszego zapachu, cały smród o jakim niektórzy mówią to smród nie sprzątanych pomieszczeń. Zdarzyło mi się pary razy w stajni, jeszcze w Perle, że miałam ochotę pysknąć coś niemiłego niektórym wyfiokowanym pańciom po ich kretyńskich uwagach o smrodzie koni. Nie raz i nie dwa miałam cofkę po niezamierzonym zachłyśnięciu się ich tandetnymi pożal się B. perfumami!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie wydaje, ze moje psy tez pachna naszym otoczeniem domowym, jak wzielam malenstwo od hodowczyni to pierwsze co musialam go wykapac, bo zapach jego mnie odstreczal. i ten zapach nie minal po tym pierwszym myciu, byl slabszy ale wciaz byl, z czasem po jakims miesiacu mlody pachnial juz "naszym zapachem". nasze psy maja wlos nie siersc wiec zapachy na pewno przejmuja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...