Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

Chyba masz rację TARciu. Kot też ma w sumie futro, a nie taką sierść jak pies (poza malatańczykami oczywiście) dlatego zapach jest nieokreślony. Są rasy psów, których genetyczny zapach mnie odstręcza, ale to wyjątki. ONki pachną taka jakoś niezauważalnie, chociaż to pewnie kwestia przyzwyczajenia też. Za t dywan po Onku ... no cóż. cuchnie koncertowo:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

to są futrzaki, może one mądre:D

 

 

koale były przyzwyczajane i pozowały do zdjęć z większością gości na szczycie G20 - żony polityków też pozowały - jedne mniej inne bardziej uszczęśliwione i tylko Wladymira futrzak nie zaakceptował i wbił w niego pazury. Na zdjęciu wygląda jakby chciał jak najszybciej zwiać od niego :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co próbuję wykopać info o świnkach angielskich, takie sprawdzone... z hodowli...

 

Na szympansa ani koalę się nie zasadzam, ale taka świnia:rolleyes:...

 

Ale jakby ktoś, kiedyś szukał na ten przykład opiekunki dla odrzuconych przez mamę... tygrysków, lwiątek, małpek... misiów w każdej wersji...

 

to ja jestem chętna jak 150!!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też... zwłaszcza, że mam ich czasem po kokardę :rolleyes:

Rano Rudamenda mi spać nie dała, bo się bawiła... matkoboskozktóregokolwiekbądźkościoła... koty podobno są ciche... :bash:

Teraz Grubamenda władowała mi się na kanapkę i mnie spycha radośnie a Suczamenda usiała kudłami elegancko podłogę... taki przemieszczający się i zyjący własnym życiem nowoczesny ze wszech miar dywan mam :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee nie masz zle u mnie codziennie o 6 rano Mmalabialamenda biega radosnie po lozku i spaczach i miangoli bo zryc mu sie chce, trzeba gnojka nakarmic bo spac nie da a po zarciu spokoj od razu. Duzabialaniemenda oka nie otworzy, spi ile fabryka dala tylko czy musi sie tak rozpychac i co chwile skopa dawac????? :D

 

aaaa opier....meza w nocy, ze chrapie a on mi na to przeciez to nie ja, to Duzabialajednakmenda:cool::lol: no chrapal jak potepieniec jakis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś, kto powiedział, że koty sa ciche w życiu kota nie miał w domu!!!!!

 

Starszyzna gdy ma dość spania najpierw bardzo głośno mruczy mi do ucha, usadawiając się na poduszcze. Gdy to nic nie daje puka mie łapą w nos, bezczel jeden. Gnida najczęściej wślizguje mi się do koja nad ranem jak żmija, nic nie czuję. Bywa, że z jednej strony łóżka mam gnidę a z drugiej starszyznę, taka swoista symbioza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem... nigdy żaden pies nie próbował ze mną spać ;) Bari, nasz dawny wilczur, właził czasem do łóżka, jak ja wychodziłam z domu ale przy mnie - to tylko na specjalne zaproszenie. Sucza teraz to namawiana wejdzie na chwilę (z uprzejmości) ale widać, że ją łóżko pali w ogon. Kota nigdy nie miałam, ale przypuszczam, że nauczył by się fruwać :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż własnie nasz kot śpi w kotłowni, ZAMKNIĘTY!

 

Z dwojga złego to wybieram jej więzienie niż rozplackanie na ścianie jakby tak niechcący wlazła na mężowatego:rolleyes:

Mi tam nie przeszkadza i mogła bym spać z kotem ale na razie wybieram męża;)

 

Psy NIGDY nie wchodzą na łóżka, kanapy, fotele... czy patrzymy czy nie:)

 

W kwestii budzenia to psice teoretycznie śpią w nocy, jak wstaję przed szóstą to je budzę, jak wstaję przed siódmą to już zaczynają się wiercić ale dopóki nie zaczniemy gadać to do sypialni nie wejdą... ale mamy wychowane zwierza, co nieee???:cool:

 

A kot... jak kot jak ma ochotę to drze ryja z tej kotłowni i mnie budzi, mojnego to i trąby jerychońskie by nie obudziły:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...