Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Po ile są aniołki? tak z ciekawości pytam?

I jak je ukrochmalić aby były i sztywne i ładne...

Moja sąsiadka robi cuda na szydełku.. aniołki też robi, robi też różne rzeczy na zamówienie, firany, obrusy, serwety... aniołki dostałam w zeszłym roku.. ale za diabła nie potrafiłam ukrochmalić.. znaczy zrobiłam.. ale szlag mnie trafiał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No śliczne są, jak narobisz mnóstwo i aniołków mnostwo, to choinka będzie zjawiskowo wyglądała, zwłaszcza jakby kryształków jej dodać. :D

 

Nie podoba mi się choinka tylko w szydełkowych ozdobach:no::p

 

U mnie będzie pomieszane z normalnymi bombkami. Miałam zestaw czerwono złoty, ale czerwone chyba przemaluję... może decu jakieś zarzucę, muszę popróbować bo już mi się przejadł ten kolor, a cremowe szydełkowe ze złotem może być.

 

Mam nadzieję, że nam pokażesz przepiękną choinkę :D

 

Pewnie:lol:

 

I w tym roku chyba prędzej niż się sama tego spodziewałam... w zeszłym wcale nie ubierałam:rolleyes::p

 

 

Po ile są aniołki? tak z ciekawości pytam?

I jak je ukrochmalić aby były i sztywne i ładne...

Moja sąsiadka robi cuda na szydełku.. aniołki też robi, robi też różne rzeczy na zamówienie, firany, obrusy, serwety... aniołki dostałam w zeszłym roku.. ale za diabła nie potrafiłam ukrochmalić.. znaczy zrobiłam.. ale szlag mnie trafiał...

 

A skąd mi to wiedzieć po ile są aniołki? Ja ich nie sprzedaję... część ino rozdaję:p

 

Krochmalę Ługą, taki gotowy krochmalik... moczę, formuję... zastyga... chyba, że kota im pomaga to wychodzą niekoniecznie takie jak chciałam:mad:

ale fajnie się dyndały to ich wina;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...