Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Osia a gdzieżeś Ty widziała kota kochającego człowieka????????? Bajek się naczytałaś!!!! Kot kocha tylko siebie .... i za to właśnie my kochamy kota!!! Kiedyś ktoś bardzo mądry (chociaż nie pomnę kto) powiedział: "Człowiekowi - do normalnego funkcjonowania i zdrowej psychiki - potrzebne są trzy rzeczy: pies, który uwielbia go ponad życie; kot, który ma go w głębokim poważaniu i koń, który traktuje go jak równego sobie". Ja mam wszystko, ale naprawdę wystarczą te dwie pierwsze :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co, lubię pogłaskać kota gdy mam na to chęć ale nigdy bym nie uzależniała mojej chęci od chęci kota... I to działa dość dobrze. Koty mojego wuja doskonale nauczyły się fruwać (jak nie miałam ochoty być napastowana przez nie) ale w zamian, jak chcę je pogłaskać, to nigdy mi nie odmówiły. Najwidoczniej jestem silniejsza psychicznie od... kota ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę pewna przewagą na naszymi kotami, bo takową mam. Gdy nie mam ochoty na ich towarzystwo (szczególnie na stole w czasie posiłku :D) to po prostu się na to nie zgadzam i one to szanują. Starszyzna jest ze mną w swój koci sposób związana, to widać. Lubi gdy ją głaszczę lubi tez ze mną rozmawiac ale przyznaję ... najczęściej robi ze mną, co chce :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...