Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

Jakoś u mnie nie ma kukułek. Las im potrzebny? My mamy wokoło ogrody, chyba nie lubią. Muszę u rodziców nasłuchiwać ze złotówką w garści (mam zwykle taką "koszyczkową" przy sobie :) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gosiek!!! A niech Cię!!!:mad:

Nawet mgła taka jak u mnie:D... o owcach nie mam co myśleć, nie mam chałupy już. To co mam pęka w szwach... ale anglonubijki zawsze mi się podobały, niestety są dość spore... ich mordom trudno się oprzeć!

Krowa... nie krowa tylko byk:yes:... jak moje, Higland znaczy się, zamiast lamy mam alpakę, a kury takie miałam...

a tak ściślej biorąc Ewa to kogut nie kura:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze o oswojeniu kury miałam napisać.

 

U mojej babci kiedyś gołębie wysiedziały kurczaka. Dziadek przyniósł babci w zamkniętej garści i kazał zgadywać co ma. Babcia wychowała maleństwo, a był chyba styczeń, no może luty. W dzień nosiła ją, bo to kura była w kieszeni fartucha, takiego na szyję zakładanego, przy brzusiu, a na noc do duchówki wkładała. Wychowała się kura, nie pamiętam jak miała na imię ale chodziła za babcią jak piesek, ZAWSZE przychodziła do domu znieść jajko i szła do stada na podwórko. Pamiętam jak na środku kuchni gdacze i znosi jajko:D

Fajna była...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie cooo????

 

Pierdzielę tą pogodę :mad::mad::mad::evil:

 

Po pierwsze to deszcze śmigają koło nas to z lewa to z prawa, dosłownie o parę kilometrów. To co Łódź zalało właśnie u nas zakończyło żywot kilkoma kroplami zaledwie, nawet całego bruku nie zamoczyło. Za lasem bucało jak złe, bucało... i buceć przestało nie pokropiwszy nawet!

 

A na dodatek wczoraj pojechałam kupić sobie pantofle, zwiedziona pogodą kupiłam śliczniusie sandałki... i co???? I nadal nie mam w czym chodzić bo na termometrze poniżej 10 chyba bo jak krówki zaganialiśmy to zzzzzzzimno jak cholera!

 

Jak żyć???:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko, bidulo... :(

Oby Wam popadało, oby jak najszybciej! :hug:

U nas zdecydowało się dzisiaj w nocy, jak zaczęło późnym wieczorem wczoraj, tak skończyło wczesnym wieczorem dzisiaj.

Nagnałaś spod tego Drezna... ;)

Dmucham mocno, coby teraz do Was poszło, pffffffffffffffffffff!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...