Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiesz Arni.... włosy zawsze ściąć możesz:rolleyes:

 

Się rozrosły... no taaaak, w obu przypadkach na początku było 2+1:D

 

 

Laski nie chude bo białe to nawet ZA grube, jakby w ciąży nie były (chyba) to mogły by mieć problem z zaciążeniem. Tak sarnowato ma toto wyglądać... podobno:rolleyes:

 

 

Ewa do sierpnia to i tak byśmy za dużo nie pogadały bo sweter muszę zrobić i parę drobiazgów. Ale jak jesteś zdecydowana to powiedz którego koloru runo mam zostawić bo tak jak pisałam przyrost był nie za wielki i mogę wyrobić na coś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czapeczki opcjonalnie, tylko Kalisi nie ma bo miała rzepa w grzywce więc musiała dostać jeżyka, Koko miała kiedyś problemy z oczami więc też chciałam aby przyciął. Jak odrośnie aby jej w oczy nie właziło. A portki ma tylko Armani.

Jest wystawiony na sprzedaż i podobno taki się bardziej spodoba.

 

Najciemniejsza jest Gabi ale jej wełenki Ci nie sprzedam bo ma za grube włókno, po prostu się nie nada, może podgryzać. Chyba Chanel była by dobra. Tylko jesteś pewna co do singla??? On jest grubości kordonka! Albo się zadłubiesz drutami bo będą musiały być bardzo, bardzo cienkie (1-2) albo dasz grubsze i wyjdzie siatka na motyle, ewentualnie bez blokowania - kolczuga. Duo też jest stosunkowo cienka...

Jak naprawdę chcesz singla to 400 gram na pewno wystarczy na kamizelkę tylko musisz się zastanowić czy jednak nie za cienkie to będzie.

 

 

 

Osia - no grube te laski:rolleyes:... mówię Ci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy co chcesz. Na 2 z pojedynczej nitki wyjdzie coś niewiele grubszego niż gaza, na 5 z pojedynczej nitki robię te mgłowe szale, czasami nawet na 4,5 (Twój:yes:). Moim zdaniem bez blokowania nie da się tego nosić bo zachowuje się jak kolczuga, taka bardzo sprężysta siatka.

Nie wiem jaką Ty chcesz tą kamizelę, ażurową? Gęsty splot?

 

Ja swetry robię z podwójnej nitki na drutach 3,5 do 4 w zależności od wzoru. Jak ma być coś bardziej mięsistego, czapka np. to muszę wziąć 2xdwie nitki.

 

Nie wiem co chcesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co??? Taki deszcz, deszcz to na niewiele się tu zda, może rolnikom troszkę pomoże. W tej chwili i w tej sytuacji musiało by trzy dni padać, a najlepiej lać. Taki deszczyk czy burza to najwyżej trawkę podleje. A trawka w sensie łąka już kwitnie i cały nawóz wiosenny w zasadzie szlag trafił bo i zimno i bez deszczu siana będzie tyle co kot napłakał. O!!! Znów cielaki na siano zamienimy fifty-fifty, o!!!

 

Se ponarzekałam:wiggle:

 

od razu lepiej:lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie leje..

Chcę kamizelkę bardzo klasyczną, zwykłą, na koszulowe bluzki. Rozpinaną z przodu

np. coś w tym stylu http://centrumrekodziela.pl/images/pic/813/813_20110926214044_IMG_7101.JPG choć akurat takiego wzoru nie znam. ale ładny ażurek, może się naumiem.. Ba, to jest szydełko akurat, ale sądzę, że coś podobnego wymyślę na druty, szydełko mnie wkurza ;)Choć jakbym znalazła taki wzór, to kto wie...

Czyli trochę ażuru, cienkie,

 

 

Mucha mnie chce zjeść!

Edytowane przez EZS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze musisz się zdecydować czy robisz szydełkiem czy na drutach. To są naprawdę różne dzianiny. Szydełko daje sztywniejszą tkaninę i nie uciągającą się, dzianina z drutów pracuje i to bardzo!

Na szydełko moim zdaniem może być singiel na kamizelkę, na druty zdecydowanie za cienki.

 

Ten wzór to chyba niekoniecznie fajnie się robi bo paskami pionowymi jak serwetki brugijskie, ale mam podobny schemacik na szydełko, zaraz... o ten

cf205ca8c04a57861487e2243fcb8323.jpg

 

robi się normalnie na okrągło, albo takie coś też można rozszyfrować

 

stylowi_pl_hobby_tunikapod-linkiem-wzorhttpwwwnaturallycaroncomproj_4618941.jpg

 

oczywiście o wzorek mi chodzi...

 

albo ten co robiłam szal, też fajny

 

szal%252520hugo.JPG

 

Najpierw wybierz metodę i wzór, to powiem Ci co potrzebujesz:)

 

 

A deszczysko faktycznie poszło nad Wami:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...