Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja nie siadam. telewizor ostatni raz oglądałam z pół roku temu. No nie, telewizor widzę co dzień, ale nie wiem, co pokazuje... Czasem oglądam film na YT, ale zawsze e wersji przyspieszonej - dwugodzinny w 15 minut ;) Dlatego nie oglądam TV. Nie da się przewinąć !

 

Wzoru nie zdążyłam wczoraj próbować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez prawie nie ogladam tego co aktualnie leci, interesujace mnie nagrywam i tez czesto wersje przyspieszona ogladam, bo wieczor za krotki. zanim poogarniam cale psio-ludzkie towarzystwo, jakies papu, troche ogrodu, spacerniak i lekki oddech na dworzu (o sprzataniu zapominamy) to na kanapie siadam najwczesniej 21 - 22, to co ja moge obejrzec? tylko tryb przyspieszony:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazka ja GOT nagrywam z niedzieli na poniedzialek o 3 w nocy i ogladam wtedy kiedy mam czas, zwykle we wtorki, bo poniedzialkowy termin o 22 nijak mi nie pasuje. rancza nie ogladam. Z seriali lubie jeszcze zone idealna i TBBT. Reszta mnie kila.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dla mnie tryb przyspieszony jest chyba potrzebny mentalnie. w sumie tak mało jest filmów, którymi człowiek by się chciał rozkoszować, słowem, obrazem, większość jest przewidywalna do bólu, wystarczy początek, 10 min środka i koniec i już się wie, co było. Mój mąż nigdy nie może się nadziwić, że ja nie oglądam wcale telewizji a znam wszystkie filmy. Cóż, oglądam urywki a znam całość :D Wyjątkiem są dialogi w Ranczu.

A gra o tron? Obejrzałam kiedyś jeden odcinek. Nie wciągnęło. Może jakby książka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksiazke czytam po raz 3, tym razem mam wersje papierowa nie tabletowa i doczytuje cos co wczesniej przeoczylam, niestety moja lezanka tarasowa jest tak wygodna , ze czesto odlatuję przy czytaniu i wciaz mecze tom drugi:rolleyes:ale ksiazka lepsza od filmu, zdecydowanie.:yes: poza tym fantasy trzeba lubic zeby strawic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz TARcia a ja książkową wersję GoT czytałam w przyspieszeniu bo mnie chwilami wręcz nudziła - jak dla mnie zbyt naiwny język i straszliwe dłużyzny! Fanstasy faktycznie trzeba lubic, to specyficzny rodzaj literatury i filmu. Osobiście nie cierpię sensacji, horrorów ani zbytnio rozdzierających serce obyczajówek. Ot, takie życie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depsiu... :hug::hug::hug:

 

 

Fantastyki nie lubiem... ale Gota połknęłam ciurkiem, do książki nie podchodziłam bo mnie Braza odstraszyła :p

a właściwie nie mam kiedy czytać... może jakbym kiedyś tfu, tfu rękę złamała:rolleyes:

 

Czytanych książek w sensie audiobooków nie lubię bo za wolno czytają, nudzą mnie...

 

Nie wiem co jest w Gocie, że jest takie fajne... przynajmniej początkowe sezony, później trochę za dużo przemocy, właściwie sadyzmu...

Generalnie fantazy nie znoszę, nie oglądałam ani Władcy pierścieni ani Hobbita i całkiem dobrze mi z tym.

Właściwie to niewiele filmów oglądam, mooooooże dobry thiler psychologiczny, ale musi być dobry!

Horrory mnie - uwaga! - śmieszą:wiggle:

naprawdę!!! Chłopaki moje nie lubią ze mną trenować tego gatunku bo się zawsze brechtam.

 

A! Z fantasy to mi się podobało To ja robot... fajne ale właśnie zabarwione psychologią...

 

Generalnie to chyba bez namawiania oglądam tylko polskie filmy, serial tylko Ranczo. Nieraz sobie maraton jakiegoś serialu czasnę, ostatnio szpilki na giewoncie oglądałam, ale ostatni sezon do dupy... Ranczo najnowsze też mnie zresztą rozczarowuje:rolleyes:

 

Morał jeden... szkoda czasu na pierdoły:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, Osia...

Jak to zrobić, żeby do nas przepchnąć ten deszcz?!

 

Fantasy też zupełnie nie moje klimaty.

I też Hobbita i innych jakoś mi nie żal.

Horrory to pierdoły. :p

Najlepiej to Agathę Christie poczytać. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...