Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No, ten chanelkowy ładny. Już przędłaś tegoroczne? A ja nie mam kiedy sprawdzić twojego wzoru :(

 

Pewnie, że tegoroczne, w zeszłym roku miałam tylko trzy wełniaki na szczęście dziewczyny miały podwójną sierściuchę to troszkę tego było:)

 

O wzór się nie martw jest naprawdę prostszy niż prosty! Jak wiesz jak oczko i słupek to pociągniesz:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ośmielę jednym słowem określić zachowania tego Pana - to chyba wszystko naraz: i zaufanie i odwaga i na pewno odrobina szaleństwa ale podziwiam Go!!!!

 

Piękny ten szal!!!!

 

Cały czas mi się ten filmik szwęda gdzieś za uszami... jakoś nie mogę przestać o tym myśleć. I podziw... i jak dla mnie zazdrość...

bo mimo wszystko chciała bym tak :lol:

 

 

Dziękować za pochwałki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co facet zrobił, bo mi nie chce wczytać, jak zwykle...?

Wsadził łeb niedźwiedziowi grizzli do paszczy?!

Jeśli tak, to zdecydowanie głupota, nie ma w tym nic profesjonalnego.

Przypomina mi się słynny film sprzed kilku laty z rosyjskiej tv, gdzie niedźwiedź Miszka zaatakował kobietę spokojnie siedzącą obok niego.

Nad Miszką stał jego trener, właściciel od małego.

Niedźwiedź poważnie poranił kobietę.

Treser był profesjonalistą.

Kobiecie to nie pomogło. :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo odruchy są czasem silniejsze. Jak mówiłam- giez może ugryźć i miś kłapnie paszczą, choć wcale nie chce. A kobieta mogła pachnieć nie tak. Miałam kolegę, którego nie znosiły konie, a on się upierał jeździć. Dopiero po długim czasie ktoś wpadł na pomysł, że może by zmienił wodę toaletową na... brak wody toaletowej. I pomogło, przestał spadać :) Nie zapomnę, jak koń go za portki na pupie trzymał, żeby nie mógł wsiąść mu na grzbiet. Widok przecudny :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu spoko, temu spoko.

U nas zazwyczaj słowo "piątek" oznacza (przynajmniej w sezonie) wzmożoną pracę.

A w tym tygodniu to już szczególnie, warsztaty mamy i równocześnie grupę z Niemiec, będzie trochę ciężko. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...