Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No. Rikota też tak robi, natychmiast atakuje.

O ile oczywiście nie jest zajęta bieganiem, łapaniem much, wspinaniem się na stoły i krzesła tudzież kulaniem po podłodze tysiąc trzysta siedemdziesiątej czwartej kulki z papieru. :sick: :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój jeszcze za młody na polowanie, na razie to matka poluje na niego... aż mi go czasami szkoda, traktuje biedaka jak mysz albo i szczura jakiego! A przed wczoraj przyniosła mi... zająca!!!

 

 

Trochę ponarzekać muszę... wiedziałam, że mam rozpierdzielony kręgosłup, wiedziałam...

poszłam do lekarza bo boli, dostałam skierowanie na prześwietlenie, poszłam, zrobiłam... poszłam z powrotem do lekarza z tym prześwietleniem i usłyszałam, że tak kompleksowo rozpieprzonego kręgosłupa to ona jeszcze nie widziała! Mam wszystkie możliwe wady, najpierw leci za bardzo w lewo-10% później za bardzo w prawo - tyle samo, dodatkowo przepasiona lordoza i uwaga! Rotacja kręgów. Znaczy nie leżą jak powinny leżeć, jak klocki na sobie tylko są względem siebie poprzekręcane... i to prawdopodobnie to tak boli...

Lekarz nie zna takiej reha, która by tutaj cokolwiek pomogła:rolleyes:

 

Ufff... to mi ulżyło;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z urlopu wróciła a tu medycyna ;)

Skoliozę masz. To się leczy do czasu dojrzewania. mam wrażenie, że już dojrzałaś. Za późno. Teraz to już tylko ćwiczyć mięśnie przykregosłupowe, żeby trzymały ten kręgosłup. Ale.. praca to nie ćwiczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...