Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

żal ale co zrobic, ludzie cierpia a zabytki (bo to juz sa zabytki) niszczeja. gdzie sie nie obrocisz d..pa z tylu. te zdjecia to kosciol w stegnie, przepiekny, rewelacyjnie zachowany i odrestaurowany, wokol piekna zielen od kosciola aleja starych drzew prowadzi na cmentarz, no coz robi wrazenie estetyczne. duzy plus dla gospodarzy tego obiektu.

na zulawach jest jeszcze troche domow podcieniowych w swoim archiwum mam chyba je wszystkie, niektore sa nawet dobrze zachowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No tak. Ale zawsze sąsiedzi mieszkali podobnie. Wspólna bieda. A teraz obok ful wypas energooszczędny i nagle taki domek z lodem na szybach. Rzuca się w oczy.

Nawiasem mówiąc pamiętam dom mojej babci- przedwojenny, murowany co prawda W wiadrze na wodę "w sieni" rano zwykle był lód. Po napaleniu w piecu się rozmrażał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam przyjemność ... wątpliwą jednakże ... poznać na własnej skórze też taką milusią chałupkę! Latem to pikuś, fajnie i chłodno ale gdy przyszło nam tam zimą byc kilka dni ... o mamuniu, 3 kołdry i jeszcze mi nad ranem zimno było! Nie chcę!!!

 

A widoczki i owszem, piękne ... do obejrzenia ;)

 

Osia, nadal w szoku jesteś? Piekne zdjęcie, ale żeby tak w chwilach intymnych zdjęcia robić to już przegięcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam HMS Premium m9239

 

http://www.asport.pl/p/32585,552/rower-elektromagnetyczny--programowany-m9239-premium-hms/

 

ma bardzo wygodne siodelko :) robie na nim codziennie od 40 min. do 1.5 godziny, zalezy ile mam czasu, ma kilka podstawowych programow jazdy, mozna zaprogramowac cos wlasnego, tylko jeszcze nie uporalam sie z programatorem, wlaczam raczej gotowe programy lub lece bez programu. instrukcja obslugi - niestety na minus za to ze sprzetu jestem zadowolona - jezdzi, przestawilam sobie do salonu i moge teraz tv ogladac i jechac :D jest dosc cichy.

 

moj szef ostatnio sobie kupil jakiegos Yorka - modelu nie znam ale sobie mocno chwali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj mam teraz w saloonie i tv ogladam. ale nie wiem czy moj "poziom cichosci" jest akceptowalny dla Ciebie. u mnie gra tv, maz gada, psy szaleja wiesz jak jest. kiedy jade i ogladam musze troche podkrecic tv o jakies 1-2 pkt. noo jeszcze sporo zalezy od kanału, niektore stacje maja podwyzszona glosnosc szczegolnie na reklamach ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...