Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

Dardurdka napisała:
No proszę, fajnie że moje okna ułatwiły Ci wybór - wszyscy wiemy, że nie łatwy Moim zadaniem, jeśli dach planujesz ceglasty???? To każdy kolor okna wygląda super!!!

 

 

Tak Iwonko... odkąd zobaczyłam Twoje okna przestałam marzyć, może złe słowo :roll: , dumać, tak... dumać nad drewnianymi...

Tak już mam, że nie mam parcia na szkło... drogie szkło...

No... nie lubię przepłacać za coś w czym nie będę chodzić, nie będę jeździć, nie będę jeść, baaaa.... nawet patrzeć za bardzo nie będę...

tylko przy myciu :wink:

 

A poza tym to chałupa za daleko od drogi stoi to i nawet tabliczki "Urzędowski" widać nie będzie :wink: :roll: :lol:

 

 

Monia napisała:

proponowałabym Ci orzech - będzie idealny do ceglastego dachu

 

Powolutku skłaniam się do orzecha... chociaż nie wiem, czy nie będzie za ciemny do białej elewacji...

Poza tym w każdej firmie te odcienie się trochę różnią, a ja oglądałam dopiero w jednej... resztę gdybań mailowo załatwiam :D

Za to w tej co oglądałam, bardzo podobał mi się niestandardowy kolor dąb...

Wyglądał dokładnie jak dębowe, stare meble :roll: , naprawdę ładnie...

tylko jeszcze nie jestem zdecydowana na firmę, to i dąb może być inny gdzie indziej...

A złoty dąb w niektórych wersjach wydaje mi się za pomarańczowy :x

:-?

Jeszcze mam trochę czasu na sondaże :D

 

Uspokoję Cię bo okleina we wszystkich firmach na różnych profilach jest taka sama :wink: Jeśli chcesz białą elewację to koło mnie stoi dworek z ciemnymi oknami, białą elewacją i ceglastym dachem - wygląda super :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Arctico, dobrze Dardurdka pisze - do białej elewacji będą bardzo ładnie pasowały ciemne okna :wink: Ja nadal stawiam na orzech do Twojego dworku - akurat mi się wydaje, że w przypadku Waszego domu takie pasują. A do Dardurdki prośba - koniecznie musisz sfocić ten dworek i pokazać tutaj wszystkim dworkowiczom :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porzypomnij sobie koniecznie Iwonko, gdzie go wstawiałaś, chętnie obejrzę.

Osobicie bardziej mi się podoba orzech, tak jak pisała Ania jest bardziej charakterny, wyrazisty... tylko miałam obiekcje co do kontrastu z elewacją...

Muszę przejrzeć wątek o elewacjach, tylko tempo otwierania zdjęć w tej radiówce :roll: :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli biała elewacja, to tylko orzech, wtedy będziesz miał piękny stylowy dwór, bo dąb zleje się i nie będzie kontrastował. Dąb najlepiej wygląda w ciepłych kolorach (ecru po żółcie, beże itd.). Masz jeszcze czas to nabierzesz pewności! u mnie orzech odpadł w ostatniej chwili (jak już poszło zamówienie) bo stwierdziłam że tak charakterny klor okien podkreśli szarość brązu na dachu, który nie wigląda najlepiej :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dachu już nie zmienię, bo na obórce mam taki i tutaj też musi być taki...

A poza tym to jeszcze mi się podoba...

Chyba, że mogła bym wiór wybrać, ale na to chłop VETO postawił, i nie ma co nad rozlanym ........

A w tym Twoim dachu właśnie mi się podoba to niezdecydowanie brązu :roll:

 

Tak jak piszesz, dobrze, że jeszcze trochę czasu mam...... ale i tak będzie orzech :wink: :roll: :lol: :lol: :lol:

 

Czekam na zdjęcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek

widze ze temat `odnośnie elewacji okien ,to ja napiszę że u mnie nasz Benek bedzie miał albo okna w kolorze orzech albo dąb bagienny,dach kolor antracytowy ,a elewacja "śmietankowa" z tym że wykusze oraz obwód wokół fundamentów będziemy robic z łupka szarego ,mam nadzieję ze niezagmatwałam troszkę :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danuś, to prawie tak jak u mnie... no poza dachem :wink:

 

Jessi, dąb bagienny mam teraz... jak dla mie za ciemnie, tym bardziej do śmietanki... a podmurówkę to planuję z polnego kamyka...

 

 

 

Przeglądam elewacyjny wątek we wnętrzach i najbardziej do mojego dachu podobają mi się..................................białe :o :o :o

Takie świeże i eleganckie... :roll:

 

ooooo.... nie, nieeee... kto to będzie mył :-? ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe są piękne, ale niestety ... niepraktyczne :( Ja mam teraz białe i niestety nigdy już takich nie chciałabym, pomimo, że sprawiają wrażenie świeżosci. Prawda jest taka, że do mycia białych okien trzeba się znacznie bardziej przyłożyć niż do ciemniejszych, a przy tym z czasem nie wyglądają już tak bielusieńko jak nowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jessi ja też cały czas myślałam o kolorze "dąb bagienny" - piękny kolor i idealnie pasowałby mi do dachu,ale ciężko o taki kolor u stolarzy co do drzwi wejściowych.Orientowałaś się już w tym temacie?

 

no własnie jeszcze nie ,a tym bardziej ze my chcemy miec robione drzwi na zamówienie i boje sie ze pózniej takiego koloru ich nie bede miec :roll: :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danuś, to prawie tak jak u mnie... no poza dachem :wink:

 

Jessi, dąb bagienny mam teraz... jak dla mie za ciemnie, tym bardziej do śmietanki... a podmurówkę to planuję z polnego kamyka...

 

 

 

Przeglądam elewacyjny wątek we wnętrzach i najbardziej do mojego dachu podobają mi się..................................białe :o :o :o

Takie świeże i eleganckie... :roll:

 

ooooo.... nie, nieeee... kto to będzie mył :-? ????

 

no to widzę ze twój domek to zapowiada się bajkowo :o :wink: :lol: super ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctica w Twoim dzienniku można znaleźć wszystko :)

wiec jeśli jest temat z oknami to jak myślicie, bo my chcemy kolor z zewnątrz i kolor w środku, więc jak tak powiedziałam to u dwóch potencjalnych sprzedawców powiedzieli mi to samo " ale jak pani weźmie kolor od środka to może nie pasować do mebli" wow co to ma znaczyć a jak ludzie maja drewniane okna???? wiec sama nie wiem jak to z tym jest.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...