Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wcale się nie przyznam, że oglądam Twoje Futrzaste Stadko i wcale się nie przyznam, że oglądałam to bieluśne , miluśne dziewczątko ......:cry: bo ja Ci zazdroszczę , tak :cool: do tego się przyznam .....zawsze chciałam mieć całego białego kota ( są takie :yes:) i całego białego psa , a miałam całego czarnego psa i mam całego czarnego kota ( choć tu "mam" to na wyrost powiedziane , to raczej cały czarny kot ma mnie ) ...i chciałabym mieć pół zoo w domu ...ale ja się do tego nie nadaję :bash:

 

aaaaaa:) ostatnio wpadłam na pomysła zrobienia ażurowego szalika i szukałam wzoru a trafiłam na http://www.intensywniekreatywna.pl/szal-tibetan-clouds/

:eek: nie zrobię go za cholerę, ale już 4 dni mam pragnienie rozkumać go i nic :( jacy ludzie są zdolni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relcia ja na druty to raczej prościznę, na szydełko wszystko. Co prawda zrobiłam kilka ażurowych szali drutowych ale ten akurat, który pokazujesz to wyższa szkoła jazdy no i na zdecydowanie cienkie druty, zadłubać się idzie, nie dla mnie.

 

Jak to miło wyciągnąć Gepardzicę z czeluści :D

 

Dziękuję za wszystkie ochy, ahy i gratulacje i...

 

 

poproszę o następne!!!:cool: (na blogu plisss :p)

 

Pierwsze dziecię Hugona i to DZIEWCZYNKA!!!

 

oKa8fe1tsyQHrjISObFPjAu4zvl7TAZD-hKJm5tlW2Q=w425-h553-no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depsia nie marudź! Ważne, że interesiku tatusiowego nie ma! :p

 

Mała jest dokładniusieńko koloru nutelli :)

 

Właśnie wróciłam z fitnesa, jeszcze żyję... ale już chyba niedługo :sick:

Po drodze oczywiście do wielkiej zaszłam, śpi ale tym razem normalnie na sfinksa znaczy, dwa razy mnie dzisiaj do zawału doprowadzała śpiąc jak kamień w pozycji iście zdechłej, na boku znaczy z wyciągniętą szyją. Nie dziwne, że siwieję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tańcować nie lubię... pewnie dlatego, ze nie umiem.... :yes:

Jogi nie rozumiem...

Aerobik tyż nie dla mnie, bo do muzyki i w rytm trza skakać...

Pozostanę chyba przy indywidualistycznym ;) Osiowym podejściu do sportu :cool:

 

popieram kolezanke, pozostaje przy swoim Tarkowym podejsciu:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tańcować lubię... jak mi wychodzi, a żeby wychodziło to trze się naumieć. Jogi całkowicie nie znam i bardzo chciała bym popróbować... a aerobiku serdecznie nie cierpię ... nie cierpiałam bo dziewczyna ma superzaste podejście i jest szansa, że polubię.

No poza tym to głównie spotkanie towarzyskie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...