Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja trochę w temacie okiennym nie bardzo jestem, bo my drewniane okna mamy, ale w garażu mamy plastikowe złoty dąb i są ok, orzech jeśli trochę ciemniejszy to chyba bardziej nawet by mi pasował...Natomiast białe okna mi osobiście bardzo się podobają, ale chyba jednak też drewniane. Teraz w bloku mamy białe plastiki, mają może z 4-5 lat i są pięknie żółte od zewnętrznej strony i nijak tego nie mogę doczyścić :evil: Ale może teraz już lepsze produkują, albo my po prostu jakieś pechowe trafiliśmy :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jessi ja też cały czas myślałam o kolorze "dąb bagienny" - piękny kolor i idealnie pasowałby mi do dachu,ale ciężko o taki kolor u stolarzy co do drzwi wejściowych.Orientowałaś się już w tym temacie?

 

no własnie jeszcze nie ,a tym bardziej ze my chcemy miec robione drzwi na zamówienie i boje sie ze pózniej takiego koloru ich nie bede miec :roll: :-?

 

Nasi sąsiedzi robili u stolarza parapety. Okna mają "dąb bagienny" i parapety, drewniane, dębowe w identycznym kolorze jak okna. Więc jeśli na parapety dało się drewno zabarwić na dobry kolor, to pewnie na drzwi też się da.

 

Mam teraz ten kolor i jest super, tylko w środku trochę ciężki, trzeba meble wenge dorzucić bo widać tylko okna :roll: .

 

Aaaa.... i raczej nie do jasnych elewacji... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jessi ja też cały czas myślałam o kolorze "dąb bagienny" - piękny kolor i idealnie pasowałby mi do dachu,ale ciężko o taki kolor u stolarzy co do drzwi wejściowych.Orientowałaś się już w tym temacie?

 

no własnie jeszcze nie ,a tym bardziej ze my chcemy miec robione drzwi na zamówienie i boje sie ze pózniej takiego koloru ich nie bede miec :roll: :-?

 

Nasi sąsiedzi robili u stolarza parapety. Okna mają "dąb bagienny" i parapety, drewniane, dębowe w identycznym kolorze jak okna. Więc jeśli na parapety dało się drewno zabarwić na dobry kolor, to pewnie na drzwi też się da.

 

Mam teraz ten kolor i jest super, tylko w środku trochę ciężki, trzeba meble wenge dorzucić bo widać tylko okna :roll: .

 

Aaaa.... i raczej nie do jasnych elewacji... :roll:

 

no włąsnie i dlatego sie cały czas waham które wybrac juz sama nie wiem :roll: :-?

hej nie wkurzają was te reklamy ja juz mam ich dośc co chwila wyskakują i sa wnerwiające brrrrrrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctica w Twoim dzienniku można znaleźć wszystko :)

wiec jeśli jest temat z oknami to jak myślicie, bo my chcemy kolor z zewnątrz i kolor w środku, więc jak tak powiedziałam to u dwóch potencjalnych sprzedawców powiedzieli mi to samo " ale jak pani weźmie kolor od środka to może nie pasować do mebli" wow co to ma znaczyć a jak ludzie maja drewniane okna???? wiec sama nie wiem jak to z tym jest.....

 

Bo jak budowa, to i tematy podopne do przewalenia :roll: :wink: :lol:

 

Dziwni ci sprzedawcy u Was, przecież to dodatkowa kaska dla nich...

Powiem tak, teraz mam mieszane okna... w salonie i kuchni obustronny kolor, a w sypialniach w środku białe.

To wszystko zależy od wizji wykończenia wnętrz, bo jak jakieś neutralne, jasne ściany, to lepiej jak białe, bo nie rzucają się w oczy, nie gryzą z meblami...

A mycie białych od środka nie jest jakoś szczególnie uciążliwe, bo to przeważnie z zewnątrz się brudzą.

Jedyną wadą jest to, że jak sobie uchylisz okna, to wyłazi to białe i z zewnątrz niefajnie wygląda.

Ale np. mamy ciemną sypialnię, ciemnobrązowa tapeta, i znowu białe okno daje po oczach... ale to trzeba by wymieniać okna wraz z wystrojem wnętrz... nonsens :roll:

Jakbym teraz zamawiała okna w okleinie, to bogatsza o własne doświadczenia wzięła bym obustronną...

 

Pomogłam czy zamotałam :-? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy białe okna. No i teraz nie możemy się zdecydować czy stolarkę wewnętrzną też białą zrobić, czy zrobić z ciemniejszego drewna, żeby była taka sama jak schody.

 

Powiedz Dorfi... brałaś pod uwage inny kolor okien?

 

Drzwi wewnętrzne białe już przerabiałam, niefajne som :-? , trzeba wciąż na szmacie latać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę w temacie okiennym nie bardzo jestem, bo my drewniane okna mamy, ale w garażu mamy plastikowe złoty dąb i są ok, orzech jeśli trochę ciemniejszy to chyba bardziej nawet by mi pasował...Natomiast białe okna mi osobiście bardzo się podobają, ale chyba jednak też drewniane. Teraz w bloku mamy białe plastiki, mają może z 4-5 lat i są pięknie żółte od zewnętrznej strony i nijak tego nie mogę doczyścić :evil: Ale może teraz już lepsze produkują, albo my po prostu jakieś pechowe trafiliśmy :roll:

 

Spróbuj cif-em i szczoteczką do paznokci... ja tak się bawiłam w poprzednim domku...

 

Fajna zabawa musiała być, skoro ponownie rozpatruję białe :roll: :D :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryyyyyyyy

 

widze ze wy dzis poruszacie teamt baby allegrowej :evil: :evil:

 

ja to wczoraj opisywałam i stwierdzam ze wejde na FM po swietach jak jej już nie będzie :( :( :( bo mnie szlak trafia :evil: :evil: :evil:

 

Mnie tam chyba nie da się stąd wygonić :D .

Jak wchodzę na nową stronkę to od razu czekam kursorkiem na miejscu jej zamykania... i klik i jej ni ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryyyyyyyy

 

widze ze wy dzis poruszacie teamt baby allegrowej :evil: :evil:

 

ja to wczoraj opisywałam i stwierdzam ze wejde na FM po swietach jak jej już nie będzie :( :( :( bo mnie szlak trafia :evil: :evil: :evil:

 

Mnie tam chyba nie da się stąd wygonić :D .

Jak wchodzę na nową stronkę to od razu czekam kursorkiem na miejscu jej zamykania... i klik i jej ni ma :D

 

ja wczoraj wieczorem to widziałam ja ok 20 razy :evil: :evil: i poszłąm zła spać :evil: :evil: :evil: ale właśnie odkryła że można pisać i nie zamykać reklamy :roll:

 

i chyba też nie dam sie wygonic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już dzisiaj widziałam ją więcej razy... dosłownie przy każdym nowym oknie wyskakuje :evil: :roll: , ale co tam... nie taka baba straszna jak ją malują... jeden mały klik i papa :roll: :wink:

 

ona dzis się częściej pokazuje z raci weekendu....ale ile można klikać :evil: :evil:

 

ide na kawę bo mnie szlak trafi :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryyyyyyyy

 

widze ze wy dzis poruszacie teamt baby allegrowej :evil: :evil:

 

ja to wczoraj opisywałam i stwierdzam ze wejde na FM po swietach jak jej już nie będzie :( :( :( bo mnie szlak trafia :evil: :evil: :evil:

 

mnie tez juz szlak trafia brrrrrrrrrr :evil: :evil: :evil: normalnie nie mozna wejść na stronkę bo zaraz ta głupa reklama wyskakuje :evil: :evil: :evil: :evil: :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...