Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

 

I gadaj tu z takim :evil:

A czemu tak się zaparł?Co mu w tym nie pasuje?

Ja będę miała 140 z bocznym prześwietleniem.Nie robię węższych,zostawiam według projektu.

 

A tak w ogóle to mam mieszane uczucia co do białych drzwi :-? , ale nie widzę innego wyjścia :roll:

Widziałam białe okna i drewniane drzwi i muszę Ci powiedziec,że bardzo ładnie to wygladało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To ja Cię jeszcze pomęczę, żeby nie było że to tak łatwo z tym wyborem :lol:

http://x.garnek.pl/ga2408/859554afc8efd5a3888339a3/dworek_w_witkowicach.jpg

 

Iwonko... problem w tym, że ja już nie widzę innych okien... :D

Baaaa.... teraz to nawet drewnianych mercedesów Moni bym nie chciała... chyba, że by je na biało pomalowali :roll:

 

A patrząc na zdjęcie... spójrz... przecież tylko czarne dziury zamiast okien widać :wink:, jakiej świeżości by nabrał przy białej stolarce :roll: :D

 

No tak, bo firanek ni ma :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko,dziękuję Ci bardzo za te zdjęcia.Serce podpowiada bierz brązowe i chyba zostanę przy pierwszym wyborze.Pięknie wygladają kontrastując z jasniutką elewacją - biel.Kombinuję co zrobic w środku,może biały.Nigdy nie myślałam o takim rozwiązaniu :wink:

 

Ten domek jest cudowny :o :D

http://www.gminaboleslaw.pl/data/gallery/564c4c3c526006187aa556fd2c22a1f8.jpeg

 

 

U mnie chyba tylko taki podział okien wchodzi w grę,bo mam wymiary 90x140.

Bardzo podobają mi się okna Beatki,ale chyba mam za wąskie okna :-?

http://www.semix.net.pl/rowery/trasy/siedlce%20krzeslin%20suchozebry%20mokobody%20niwiski/grafiki/Dworek%20Ostrowek.JPG

 

Danusiu, tylko zauważ, że tutaj jest dużo drewnianych dodatków, baaaa... nawet dach jak by nie patrzeć drewniany... dlatego pasują...

Ale Ty przecież będziesz miała brązowy dach, też będzie pasowało... rób co Ci serducho podpowiada...

 

Ps. a Beatka to chyba ma właśnie takie okna jak te co Ci się podobają... te z pierwszego zdjęcia :roll:

a te z drugiego to jak najbardziej do wąskich okien się nadają :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu tak się zaparł?Co mu w tym nie pasuje?

Ja będę miała 140 z bocznym prześwietleniem.Nie robię węższych,zostawiam według projektu.

 

 

A ja nawet nie wiem jak jest w projekcie :oops: :oops: :oops: ... zostawiłam dziurę "na oko" chyba 120, ale, ale... nadproże dałam takie, żeby wlazły mi wrota do stodoły :D , jak będę chciała :roll: ... wystarczy podciąć, co w suporku jak w masełku... :D

 

Widziałam białe okna i drewniane drzwi i muszę Ci powiedziec,że bardzo ładnie to wygladało :wink:

 

A łobrazek masz??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak budowa, to i tematy podopne do przewalenia :roll: :wink: :lol:

 

Dziwni ci sprzedawcy u Was, przecież to dodatkowa kaska dla nich...

Powiem tak, teraz mam mieszane okna... w salonie i kuchni obustronny kolor, a w sypialniach w środku białe.

To wszystko zależy od wizji wykończenia wnętrz, bo jak jakieś neutralne, jasne ściany, to lepiej jak białe, bo nie rzucają się w oczy, nie gryzą z meblami...

A mycie białych od środka nie jest jakoś szczególnie uciążliwe, bo to przeważnie z zewnątrz się brudzą.

Jedyną wadą jest to, że jak sobie uchylisz okna, to wyłazi to białe i z zewnątrz niefajnie wygląda.

Ale np. mamy ciemną sypialnię, ciemnobrązowa tapeta, i znowu białe okno daje po oczach... ale to trzeba by wymieniać okna wraz z wystrojem wnętrz... nonsens :roll:

Jakbym teraz zamawiała okna w okleinie, to bogatsza o własne doświadczenia wzięła bym obustronną...

 

Pomogłam czy zamotałam :-? ?

 

Pomogłaś oczywiście. więc jestem pewna okna chce z kolorem obustronnym, białe jakoś mi się nie widzą chyba mam uraz z dzieciństwa, zawsze miałam białe okna.

a co do sprzedawców to są dziwni ale hm..... u NAS bo to było w płocku :p

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochana żałuj!!!!!

 

jeśli kiedyś będziesz chciała zrobic winko z głogu,to podpowiem Ci kilka sposobów, aby było lepsze :lol: :wink:

 

Ale nalewka "się robi"

 

a z czego?

 

Po sposoba na winko to za rok na bank się zgłoszę, a nalewka z :lol: :lol: :lol:

 

http://foto3.m.onet.pl/_m/a0fe6edb95428f486fae2a2aa30e499f,10,19,0.jpg

 

i to z własnego ogrodu 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno dobra... nie wiem, nie próbowałam... spróbujemy razem :wink:

 

Z dobrych wieści, to mogę napisać, że chłop mi zmiękł co do drzwi...

"mogą być dwuskrzydłowe" :roll: (aż tak bardzo się nie starałam :roll: )

 

A ze złych.... wpadłam nadrobić zaległości forumowe, ale bardzo mi przykro nie dam rady... synusiowa zaraza na mnie chyba przelazła, bo ledwo na ślepka patrzę :-? ... idę do wyrka...pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno dobra... nie wiem, nie próbowałam... spróbujemy razem :wink:

 

Z dobrych wieści, to mogę napisać, że chłop mi zmiękł co do drzwi...

"mogą być dwuskrzydłowe" :roll: (aż tak bardzo się nie starałam :roll: )

 

A ze złych.... wpadłam nadrobić zaległości forumowe, ale bardzo mi przykro nie dam rady... synusiowa zaraza na mnie chyba przelazła, bo ledwo na ślepka patrzę :-? ... idę do wyrka...pa

Witam!!!

..ja tez mam zaległości straszliwe......i nie wiem kiedy to nadrobie:(

hej :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno dobra... nie wiem, nie próbowałam... spróbujemy razem :wink:

 

Z dobrych wieści, to mogę napisać, że chłop mi zmiękł co do drzwi...

"mogą być dwuskrzydłowe" :roll: (aż tak bardzo się nie starałam :roll: )

 

A ze złych.... wpadłam nadrobić zaległości forumowe, ale bardzo mi przykro nie dam rady... synusiowa zaraza na mnie chyba przelazła, bo ledwo na ślepka patrzę :-? ... idę do wyrka...pa

 

Hej Arctica :D

Naleweczka z pigwy jest wyśmienita!!!! Moja mama robi.... i jest rewelacyjna :wink: :lol:

 

Cieszę sie,że męzuś uległ, w kwestii drzwi ! Super, mi tez podobają się dwuskrzydłowe albo z naświetlami... :roll: poprostu troszeczkę inne niz takie standardowe :wink:

 

No i wygrzewaj sie kochana, gorącą herbatkę z cytrynką popijaj, a wieczorkiem... kieliszeczek naleweczki był by nawet wskazany! :wink: :lol:

 

Pozdrawiam serdecznie!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...