Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

Arctica - wowwwwwwwwwwwwwww....

 

Ale szafa....

 

ale łoże :wink:

 

Ładne... :D

 

Szafa pojemna :wink:

 

A oprócz tego kabina parowa? :o

 

Co do kabiny faktycznie masz rację -różne opinie, ale za pół roku napiszesz nam jak tam owa kabina :D

A ja też łaziłam po psychologu itp. bo myslałam, że WY tam przy stołach itp. :wink: :D Ale wątek załozyłam! Poza tym lubię wszędzie się szwendać po FM :lol:

 

Miśka... zonk! Kabinę testuję od dwóch lat, w zasadzie nie mam zastrzeżeń do jakości ino wymogi mi się zmieniły i czasem polegnąć mi się marzy w saunie :wink:

 

A mebelki..... wiadomo gusta i guściki, o których sią nie dyskutuje, ale moje kochane som, mi się podobają :D , a że trochę przerośnięte :roll: .

 

Byłam w Twoim psychologu... powspominałam... może nie święta, ale dziadka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kaluś, odpisałam Ci na priv, nie lubię mówić (pisać) o pieniążkach :oops:

 

No i cieszę się, że Ci się podoba :D , bo BOSKIE i pier................. to chyba podoba, nieeee :roll: :wink:

BARDZO mi sie podoba!!!!!!!!!!!!!!!!

poprostu szczęka mi opadła na widok tego cuda i nic innego nie byłam w stanie powiedzieć :lol: :lol: :lol:

..... ja buduje dom z bali i do mnie by taki komplecik nie pasował, ale to nie znaczy, że mi sie TAKIE cuda nie podobają!!! :p jest poprostu BOSKI !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy mi się wydaje, czy ja nic nie wiem o tym, że Ty też chcesz :-?

Im częściej się pukam w głowę nad durnotą tego rozwiązania, tym bardziej mi się go chce :-? :D

 

nie kochana, nie wydaje Ci się.. ja też do tej pory o tym nie wiedziałam, że chcę, wszystko przez Ciebie :lol:

i to już którys raz tak :o

 

a czemu to beznadziejne rozwiązanie Twoim zdaniem? :-?

 

Piękna zima tam u Ciebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol:

Umrę z ciekawości... co jeszcze przeze mnie :-?

 

A że beznadziejne rozwiązanie... mega niepraktyczne, zawsze miejsce przy kuchni się przydaje, garnek odstawić czy coś, wody do gara dolać to od zlewu trzeba ścianę omijać...

 

Zazwyczaj kroi mi się w czarna wizja panierowania kotletów...

mąka-jajko-bułka-..........................ściana :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bo jak na patelnię trafić jak właśnie ziemniaki kipią :roll:

 

Bardzo sie cieszę, że coś przeze mnie może się stać, obyś mnie tylko nie przeklinała :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygłupiaj się, naprawdę te kfiatki kwitną ?????? :o :o :o :o :o :o To jakaś sybiracka odmiana ????????? do księgi Guinnessa się nadają. Podaj i zgarnij kasę .......!!!!!

 

Kwitną 8) , wczoraj jak jeszcze nie było śniegu się z nich naśmiewałam, a dziś jeszcze na dodatek śnieg przywalił. Tylko te dwa odgrzebałam, bo jest ich tyle, że i wianek by można upleść :D

 

Zajrzyj do dziennika Kasiorki , ostatni wpis - W stylu retro - tam dopiero jest kuchnia !!!!!!!!!!

 

Byłam, widziałam.... inne wnętrza, tam super, a dla mnie za....pałacowo.

Nie czuła bym się dobrze w takiej kuchni...

i jakoś nie widzę tam zapachu bigosu......i schabowych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctica no muszę to napisac,będzie na czym pobrykac :lol: :wink:

komplecik bardzo ładny,mnie się podoba

Jeśli sprzedający sprawdzony to może podeślesz mi jego nick z allegro-ma tam jeszcze cos drzewnego?

 

Brykać można.... w zdłuż i w poprzek :D

 

Sprzedającego nie polecę, sprzedał dopiero 4 rzeczy a w dodatku allegro zawiesiło mu konto. Szafa tak mnie zauroczyła, że zapomniałam go sprawdzić :oops: , ale już odpokutowałam, całą wigilię w samochodzie spędziałam :-? . Miałam wątpliwości i jedynym wyjściem był odbiór osobisty.

Ale jak pisałam nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło.... mam wyrko :D .

 

Danusiu, drzewniamych gratów cała masa, ja wybieram te w rozsądnych cenach, ale jak chcesz zaszaleć to uwierz jest z czym :roll: :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...