Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

Wielkie łóżko sobie kupiłaś :lol:

Dawniej we dworach, im bogatszy gospodarz, tym starał się mieć większe łóżko. Na takie posłanie składało się mnóstwo puchowych pierzyn oraz poduszek, które miały sięgać jak najwyżej; wszystko to było przykryte kolorowym kilimkiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Powiedzcie mi ile płaciliście za podłogówkę?

Jak to się rozlicza ? za m2, za sekcje? z materiałem? czy lepiej samemu materiał?

 

Próbowałam dopasować kaloryfery ale ni cholery mi nie pasują, i wymyśliłam, że na dole zrobimy podłogówkę. Tylko kaloryferki sami byśmy dali radę, ale podłogówki nigdy nie byliśmy świadkami jak to się robi itd... noooo nie znamy się i nie chcemy spartolić :-? . Musimy się podeprzeć obcą siłą roboczą :roll:

 

Podpowiedzcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko

Arctica czym będziesz grzac domek?

 

czym się da :wink: .

Mamy zamiar kupić kociołek na drewno i węgiel... myśleliśmy o ekogroszku i piecu z podajnikiem, ale chyba się nie zdecydujemy :-? . Cały czas jesteśmy w domu więc podkładanie do pieca nie będzie problemem, a drzewa mamy mnóstwo i jeszcze wierzbę energetyczną planujemy posadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeeeeeść !My za podłogówkę płaciliśmy 80złociszy za metr2-materiał+robocizna

 

Hej! dzięki za info... przewaliłam całą podłogówkę w "listach płac" i ceny są tak zróżnicowane :roll: , chociaż zauważyłam spadek w ostatnim czasie :D .

 

Zarzuciłam sieci u kilku hydraulików... pożyjom uwidzim :D, może nie zedrą skóry :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko

Arctica czym będziesz grzac domek?

 

czym się da :wink: .

Mamy zamiar kupić kociołek na drewno i węgiel... myśleliśmy o ekogroszku i piecu z podajnikiem, ale chyba się nie zdecydujemy :-? . Cały czas jesteśmy w domu więc podkładanie do pieca nie będzie problemem, a drzewa mamy mnóstwo i jeszcze wierzbę energetyczną planujemy posadzić.

to wszystko tłumaczy ale z drugiej strony fajnie jest nie zagladac do kotłowni przez kilka dni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...