Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Beatko... i jak????????????????

Wiem, że nie powtórzysz tego w nowym domku, ale czy tak strasznie źle się z tym żyje, razi????

 

Moniu, Aniu... wymysliłam sobie w sypialni, bynajmniej naszej, bardzo jaśniutki crem imitujący kamień. Nie wiem, jakoś tak mi to podpasiło, bo w reszczie domu ze względów praktycznych będzie ciemniejszy gres, więc tutaj tak dla kontrastu i optycznej przyjemności coś jaśniejszego :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko... i jak????????????????

Wiem, że nie powtórzysz tego w nowym domku, ale czy tak strasznie źle się z tym żyje, razi????

 

 

:lol: :lol: :lol: Ja właśnie w nowym domku mam gres :lol: :lol: Zresztą taki sam ,jak w salonie. Muszę Ci powiedzieć ,że w ogóle mnie jakoś to nie razi,wprost przeciwnie ,już cieszę się na samą myśl,kiedy raniutko pomknę do łazienki na bosaka ,po cieplutkiej podłodze. :wink: Nie wiem ,jak Ty ,ale ja mam stosunkowo małą sypialnię i w większości tę podłogę przykryje mi łóżko ,więc w ogóle nie robi mi różnicy ,jaka ta podłoga będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę :o :o :o

Czym Ty mnie jeszcze kobito zażyjesz :roll: :wink:

 

Od razu mi lepiej, że nie tylko ja mam takie..... inne pomysły :D

Sypialnię mam sporą, ponad 20m2, ale moje łóżko i szafa zajmuje znaczną część tej powierzchni :D , a na lato, kiedy podłoga będzie zimna można przecież dywaniki ładne rzucić i będzie ok :wink: .

 

Hihihihi lecę szukać gresu do sypialni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :wink:

 

wiochman ładny ten kominek :D

 

Arctica Ty już widzę masz plany -wiesz co gdzie, a ja to nawet się ich boję, bo często było już tak u mnie, że nie zawsze te plany stawały się realne i... poprostu pójdę za porywem serca -czyli przyjdzie czas na podłogi (skuś baba na dziada aby szybko :wink: ) ja wtedy wyruszę na poszukiwania :D

 

A avart bardzo fajniutki:)

 

Masz Arctico rację, jak zwierzaki w domu - to drewienko ciut cierpi... Nie wiem co będę miała... nu nie mam pojęcia... :roll: Mam sporo czasu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kominek z cegły to coś co także mi się podobało. :)

Skończyłem go w ubiegłym tygodniu

 

Witaj... byłam nawet u Ciebie dzisiaj, ale czas obiadowy za szybko przyszedł, musiałam się oddelegować :roll: :-?

 

Cały dziennik przeczytałam i przyznam szczerze, cierpię na niedosyt :roll:

 

Kominek piękny, cegła piękna... ja myślę nie tworzyć bryły, obudowy kominka, tylko wkład zatopić w jednolitej, ceglanej ścianie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to,że u nas podgrzewane podłogi będą jedynie w łazienkach i kuchni, tez bym jakiegoś pięknistego gresiku do sypialni szukała! :)

Także moim zdaniem gresik będzie super :wink:

 

A mi nijak nie chciały ładnie się wpisać w krajobraz kaloryfery... szczególnie w salonie i kuchni :roll: .

 

Niby mój dom i będzie tam jak mi się podoba... ale cieszę się, że nie uznałyście tego za poroniony pomysł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusicie, jak nie wiem co :lol:

 

A propos Kornaków - można je teraz kupić na raty 0% Niewiele brakowało i byłabym się wczoraj skusiła

 

Ooooo... Monia... fajnie, że jesteś :D ...

Nie lubię rat... niewiem nawet jak okazyjnych... nigdy nie pamiętam o spłacie... w telefonach to przysyłają sms-ika, że ewentualnie mogła bym zapłacić, a za upomnienie w kredycie to chyba płacić trzeba :roll:

 

Wolała bym 30 % upustu :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Cegłą kusimy, kusimy... z tego co mi wiadomo, mój kominek będzie przed Twoim, to jeszcze pokusimy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, czytałam :wink:

Szkoda tylko, że tak daleko osiadłeś... wykorzystała bym :oops:

 

Taki hidraulik-mąż to jak znalazł, chociaż na mnogość zawodów mojej większej połowy też nie mogę narzekać :wink: , murarz, zbrojarz, cieśla, dekarz, a i hydraulik jednak trochę też :D , przecież kanalizę i wodę sami zrobimy :D .

 

Tylko ja... murarka? :-? , zbrojarka? :-? , cieślarka? :-? , dekarka? :-? i co.... hydrauliczka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusicie, jak nie wiem co :lol:

 

A propos Kornaków - można je teraz kupić na raty 0% Niewiele brakowało i byłabym się wczoraj skusiła

 

Ooooo... Monia... fajnie, że jesteś :D ...

Nie lubię rat... niewiem nawet jak okazyjnych... nigdy nie pamiętam o spłacie... w telefonach to przysyłają sms-ika, że ewentualnie mogła bym zapłacić, a za upomnienie w kredycie to chyba płacić trzeba :roll:

 

Wolała bym 30 % upustu :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Cegłą kusimy, kusimy... z tego co mi wiadomo, mój kominek będzie przed Twoim, to jeszcze pokusimy :lol:

Gdybym się zdecydowała na cegłę w kominku, to musiałabym również zrobić w tym stylu łuki wejsciowe do salonu - cegła na wierzchu :roll: Dałoby się bez problemu. Małżonek mój wczoraj obejrzał Kornaka i stwierdził, że bardzo ładny i wolałby K12. Zaskoczyła mnie niska cena - ok.2,5tys.zł. No i faktycznie cegła do niego pasuje. Nie wiem jak ostatecznie będziesz chciała zrobić swój kominek, ale ta cegła naprawdę coraz bardziej kusząca.

Twój kominek na pewno będzie wcześniej niż nasz. U nas na razie chcemy zrobić wodę, prąd i tynki, a na jesień uzupełnimy wszystkie okna. W przyszłym roku wylewki, CO, łazienki i reszta... jak dobrze pójdzie, to zamieszkamy :lol: A teraz, jak tylko będzie cieplej, to zaraz zabeiramy się za instalacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, czytałam :wink:

Szkoda tylko, że tak daleko osiadłeś... wykorzystała bym :oops:

 

Taki hidraulik-mąż to jak znalazł, chociaż na mnogość zawodów mojej większej połowy też nie mogę narzekać :wink: , murarz, zbrojarz, cieśla, dekarz, a i hydraulik jednak trochę też :D , przecież kanalizę i wodę sami zrobimy :D .

 

Tylko ja... murarka? :-? , zbrojarka? :-? , cieślarka? :-? , dekarka? :-? i co.... hydrauliczka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

zaoszczędzicie ogromne pieniądze - co najmniej 100tys.zł :wink:

niestety fachowcy kosztują i to niemało :roll:

podziwiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki...

a jak coś spie......my, to będziemy mieli pretensje tylko do siebie :wink: :roll: :lol:

 

Za stan surowy chcieli ok.70 tyś... a gdzie reszta :roll:

 

Kornak 12 jest sporo tańszy od tego drugiego, i w LM tańszy niż na Allegro.

Będziemy miały taki sam wkład :D , jak oczywiście weźmiesz po uwagę mężowskie sugestie.

 

Też myślę nad nawiązaniem ceglanym w innym miejscu, ale wejścia do salonu jako takiego nie będzie. Oddzielają go od korytarza dwie kolumny (hmmmm :-? ), myślałam żeby ściankę pod telewizor też oceglić... bo dobrze wyglądało by wyjście na taras, ale zasłonię szmatami :wink: :roll:

 

No i niezmiennie myślę o poecrowaniu tej cegły :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...