Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przedstawię Ci mój proces myślowy: ( niezwykle rzadki :) )

Napisałaś, tu cytuję:

To chyba najdłuższa zima w miom życiu

 

Więc wywnioskowałem, że skoro ja takie pamiętam ,to ty musisz być bardzo młoda :)

 

Eeee... zonk :wink: , ja też takie pamiętam :-?

 

Tylko chyba jeszcze nigdy w życiu tak mi się do wiosny nie śpieszyło :roll: .

Porąbana jakaś jestem, bo jak oglądam na zdjęciach dechy upaprane w betonie, to aż... "serce roście"... no durnota i tyle :-?

 

Akumulatorki naładowane na full, ino zima w bramkach startowych trzyma :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo słońce i mróz, albo -2... toż to ciepełko prawie :wink:

 

 

 

 

 

 

Żeby odrobinę cieplej się zrobiło, chociaż na serduchu pokażę Wam cosia, a właściwie - ktosia :D ...

 

 

http://foto0.m.onet.pl/_m/ada4306410633f7d42fc415aec3017d8,10,19,0.jpg

 

 

 

i żeby nie było, że co małe to ładne, to proszę... tatuś... nie mały i... też ładny :D

 

 

http://foto1.m.onet.pl/_m/a510b9f54b30f36236859ebeb9371729,10,19,0.jpg

 

 

 

czy małe, czy duże... nic tylko psitulać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadłam sie przywitać!!!!!!!

a mam takie zaległości, że poprostu mi wstyd :oops: :oops: :oops:

 

Witam...

 

Bo jak się mnie szerokim łukiem łobchodzi to i zaległości siem zrobiły :roll: :wink:

 

wiem, wiem... że też jeszcze nikt nie wymyślił maszynki do produkcji czasu :roll: ... takie "myk" i wszyscy zastygają w miejscu, a Ty robisz co chcesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

parę stron wcześniej :D

 

prawda, że piękny :D

 

 

Wczoraj wróciliśmy dość późno i taka zamarznięta byłam, że do wyrka wskoczyłam... i już nie wyskoczyłam :oops: :D

 

Kupiliśmy, kupiliśmy... tylko większość z Was się pewnie rozczaruje :roll: , chociaż typowania były dobre :wink: . Ciapek to ciągnik... najmniejszy Ursus.

A dlaczego tak go nazywają :-? ... nie mam pojęcia...

 

Ciapek, ciapek :x ... mój to Don Ciappo jest conajmniej :D , przez "si" i dwa p. "Si" jak Cezar ma się rozumieć, a dwa p :-? ... niewiem :roll: , wymyślcie coś :wink:

 

A czy pokazywać :-? ... nie wiem, czy jest co :roll: ...

ups... znowu podpadłam Don Ciappo :roll: , pewnie, że jest :D

Strrrrrrrrrrrrrraszne potworzysko z krwiożerczą mordą... jeszcze czerwoną po ostatniej akcji :wink: ... będzie czym odśnieżać :wink:

 

Wszak to pierwsze konie we dworze... a że mechaniczne :roll:

 

http://foto0.m.onet.pl/_m/e748ba6f11d068ce42b7321686b903c8,10,19,0.jpg

 

Przy naszej wielkości działki raczej bez Don Ciappa byśmy nie wydolili, ze szpadelkiem to lepiej niż z motyką na... wiecie co :roll: .

 

Tylko tak sobie wymyśliłam, że pomaluję go na różowo, a kabinę i tura na fiolet... a chłop veto postawił :-? ... ciekawe dlaczego :-? , i ciekawe czy to veto jest negocjowalne :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kurde co Wy macie z tą wiosną?? Wiosna jest tuż tuż . 2 dni temu widziałem potężny klucz wracajacych gęsi, zaś mój Wilku sierść gubi .A wilku w 3/4 to owczarek lapoński :D A kto ma się znać na zimie i wiośnie jak nie taki prawie eskimos ?? Jak nic wiosna w siedmiomilowych pogina do nas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...