Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ludzie kurde co Wy macie z tą wiosną?? Wiosna jest tuż tuż . 2 dni temu widziałem potężny klucz wracajacych gęsi, zaś mój Wilku sierść gubi .A wilku w 3/4 to owczarek lapoński :D A kto ma się znać na zimie i wiośnie jak nie taki prawie eskimos ?? Jak nic wiosna w siedmiomilowych pogina do nas.

 

No ja też mam sierść mojej karolci w nosie...Czyżby wiosna?

 

Taaaaaa.... wiosna.... tylko nie tuż tuż, a tuuuuuuuuuż tuuuuuuuuuuuuuż :roll:

 

Ale tak mi mówcie... w blokach startowych czekam :D

 

Moja psica to sierść gubi non stop, a teraz jaby mniej... widać kiepska eskiimoska z niej :wink: . Zresztą w śnieg za cho....rę nie wlezie... francuski piesio z niej, to i wiosny nie czuje :roll: .

 

Chociaż... pisałam gdzieś o pietruszce... w lodówce leży i listki wypuszcza :o ...

możecie mieć rację, bo kto jak kto, ale pietruszka to chyba wie :wink:

 

Ps. Noxi, nie mów tylko, że nie zdążyłeś... z aparatem :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie coooo...

 

Jak ta zima potrwa jeszcze troszkę, to mi miejsca w chałupie zabraknie :roll:

Kupiłam dwie biblioteki... takie duuuuże 3m każda... i pół salonu i całą siłownię mam zawaloną :-?

 

a jeszcze szafy do przedpokoju szukam... i do kuchni stołu z krzesłami...

 

bo salon (jadalnia i wypoczynek) to może poczekać... chyba że cuś się trafi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie coooo...

 

Kupiłam dwie biblioteki... takie duuuuże 3m każda...

 

:roll: :roll: Marzenie , aż mnie w dołku coś przyatakowało :oops: Siedzę teraz jak naćpana i szukam miejsca po swoich skromnych ściankach...hm może na poddaszu przy trójkątnym oknie zacznę taką mini biblioteczkę ???.. . hmm w sumie miała tam stać przepastny fotel w róże do czytania i mały stolik na kawkę....

Przez Ciebie czuję się jakbym w google wpisała google a w youtube youtube :-? :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:roll: :roll: Marzenie , aż mnie w dołku coś przyatakowało :oops: Siedzę teraz jak naćpana i szukam miejsca po swoich skromnych ściankach...hm może na poddaszu przy trójkątnym oknie zacznę taką mini biblioteczkę ???.. . hmm w sumie miała tam stać przepastny fotel w róże do czytania i mały stolik na kawkę....

Przez Ciebie czuję się jakbym w google wpisała google a w youtube youtube :-? :lol: :lol:

 

Iwuś... może troszkę pocieszę... najładniejsze to w nich są gabaryty :roll: ... nie są jakieś super ozdobne, rzeźbione... ale są MOJE :roll: ... i stare :wink:

 

Nie ukrywam, że cena była okazyjna :roll:

 

I nie myśl, że tylko Ty szukasz miejsca :lol: , ja też :lol: ... tradycyjnie... najpierw robię, później myślę :-?

Zazwyczaj to najpierw mówię, a później myślę co powiedziałam... tutaj najpierw były czyny :wink:

 

Ps. a co się wyświetla w googlach na hasło google :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż optymista stwierdził, że za zimno jest u nas i uciekają
Też tak myślałem ( ze mnie taki sam optymista) ale potem zaskoczyłem że leciały na powszechnie znaną z upałów w zimie północ . :D :D

 

Już wiem po co Im takie duże wyrko , żeby zawsze był pod ręką...

aparat

E tam! Łożko no i czasem stół to podstawowy mebel w mieszkaniu.A aparaciki maja swoje legowiska w koszykach.A osprzet w metalowych walizach. :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Ps. a co się wyświetla w googlach na hasło google :roll:

 

Hmmm...jak Ci to najprościej wyjaśnić... :roll: to stwierdzenie we współczesnym świecie może oznaczać dezorientację, zagubienie, chwilowe odłączenie się jednej półkuli mózgowej, :lol: :wink: a u mnie dodatkowo utratę komfortu z powodu braku głębszej analizy własnych potrzeb :oops: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi od razu przyszło...

 

łowy -----> sowy ------> myszy :roll: :wink:

 

daszek wybrany, dostawca też... ino wiosny wyglądać :D

 

 

no widzisz a ja myślałam i nic ;)

to pochwal się jaki dostawca i jaki daszek (może już pisałaś a ja przeoczyłam jak tak to przepraszam). jeszcze jedno pytanie, czy dostawcą jest jedna z tych firm , których przysłałaś mi wycenę? macie już dokładnie zaplanowany czas kiedy ruszacie z daszkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż optymista stwierdził, że za zimno jest u nas i uciekają
Też tak myślałem ( ze mnie taki sam optymista) ale potem zaskoczyłem że leciały na powszechnie znaną z upałów w zimie północ . :D :D

 

Eeee tam... pewnie startowe kołowanie :roll: , zobacz jakie rozpierzchnięty szyk :wink:

 

Już wiem po co Im takie duże wyrko , żeby zawsze był pod ręką...

aparat

E tam! Łożko no i czasem stół to podstawowy mebel w mieszkaniu.A aparaciki maja swoje legowiska w koszykach.A osprzet w metalowych walizach. :D :D

 

To jakby co koszyk w jedna grabę, waliza w drugą........... i spakowany :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam zobaczyć, czy są jednak zdjęcia tych psięknych meeeebli na książki, a tu zamiast obejrzeć zdjęcia doczytałam coś, co wczesniej przeoczyłam - że podobno jakas pietruszka już wie, że idzie wiosna :-) Jak to dobrze :-) Bo ja się juz doczekac nie mogę.

 

Hej! Zdjątka raczą się zgrywać, chociaż niezwykle ociężale im to idzie :roll:

 

A pietruszka nie "jakaś" tylko moja... w lodówce... leży i listki wypuszcza :D ,

wiosna jak nic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...jak Ci to najprościej wyjaśnić... :roll: to stwierdzenie we współczesnym świecie może oznaczać dezorientację, zagubienie, chwilowe odłączenie się jednej półkuli mózgowej, :lol: :wink: a u mnie dodatkowo utratę komfortu z powodu braku głębszej analizy własnych potrzeb :oops: :lol:

 

Iwuś... skumałam przesłanie... mi chodziło o takie dosłowne działanie wyszukiwarki na to hasło :roll:

 

Ale sobie już sprawdziłam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...jak Ci to najprościej wyjaśnić... :roll: to stwierdzenie we współczesnym świecie może oznaczać dezorientację, zagubienie, chwilowe odłączenie się jednej półkuli mózgowej, :lol: :wink: a u mnie dodatkowo utratę komfortu z powodu braku głębszej analizy własnych potrzeb :oops: :lol:

 

Iwuś... skumałam przesłanie... mi chodziło o takie dosłowne działanie wyszukiwarki na to hasło :roll:

 

Ale sobie już sprawdziłam :wink:

 

:lol: :lol: A to ja w takim razie nie skumałam... :lol: :lol: hmm... wcześniej nie przyszło mi do głowy, żeby to sprawdzić...co się wyświetla...ale...pędzę nadrobić!

Przepraszam, że w Ciebie "zwątpiłam" :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...